Localizare : Pitesti

Sus In jos

Mesaj  joker2301 Vin Mar 28, 2014 12:52 pm

rd210275 a scris:F puternica. Pare sa fie si foarte echilibrata:

[table border="1"][tr][td]Bogdan POLI[/td][td]Poli Timisoara 1921[/td][td]57.4[/td][td]Male[/td][/tr][tr][td]canavarro[/td][td]Victoria Tandarei[/td][td]41.7[/td][td]Male 24[/td][/tr][tr][td]joker2301[/td][td]F.C. Kangaroo Manila[/td][td]19.7[/td][td]Male 24
[/td][/tr][tr][td]Joryka[/td][td]FC Paduricea[/td][td]44.6[/td][td]Male 22[/td][/tr][tr][td]Mike01Alex[/td][td]Sport Club Zulmde[/td][td]46.1[/td][td]Male 37[/td][/tr][tr][td]Norbi10[/td][td]Looser Fc[/td][td]60.4[/td][td]Female 27[/td][/tr][tr][td]onesti[/td][td]DANFC[/td][td]54.3[/td][td]Male 42[/td][/tr][tr][td]rd210275[/td][td]Lupii Negri Galsa[/td][td]49.3[/td][td]Male 39[/td][/tr][tr][td]Sebok Ede[/td][td]Chelsea SE[/td][td]45.3[/td][td]Male 19[/td][/tr][tr][td]zincalloy[/td][td]FC Wizards[/td][td]44.3[/td][td]Male 25[/td][/tr][/table

Mesaj  rd210275 Vin Mar 28, 2014 2:14 pm

hehehe, ai cam fost dominat. zic ca 0-1 a fost un scor bun pentru baietii tai.
DanFC - Poli 2-1, derbi mare, inclestare pe baricade. Grecu intoarce rezultatul cu un gol in min 89. Aicea se joaca finala.

Mesaj  Mike01Aex Sam Mar 29, 2014 1:46 am

Eu cred că ai scapat ieftin, chiar dacă numărul de ocazii a fost egal  Very Happy . Dacă vezi raportul meciului doar 2 din cele 6 ocazii ale tale au fost cât de cât periculoase. Chiar dacă ai jucat contraatac, comparăm evaluarea finală a atacanţilor tăi cu evaluarea fundaşilor mei şi constatăm că diferenţa este semnificativă. Şi în final intervine motorul de joc  Shocked

Mesaj  onesti Sam Mar 29, 2014 2:40 am

rd210275 a scris:hehehe, ai cam fost dominat. zic ca 0-1 a fost un scor bun pentru baietii tai.

Mesaj  rd210275 Vin Apr 04, 2014 12:56 pm

O etapa de "la zero". 0-0, 0-3, 3-0, 3-0 si 0-4. Favoritii s-au impus pe linie, doar meciurile Zulmde - Lupii 0-0 corect (doua echipe defensive) si Chelsea - DAN 3-0 incorect nu au fost dezechilibrate. Zulmde si Lupii inca fara gol primit.

rd210275
rd210275
Admin

Varsta : 49

Sus In jos

Mesaj  Mike01Aex Vin Apr 11, 2014 8:21 am

Chiar daca a început meciul de 20 minute, presimt că nu iau gol nici etapa asta şi mai mult de atât mai adaug 3 puncte în clasament  Very Happy

Ultima editare efectuata de catre Mike01Aex in Vin Apr 11, 2014 11:30 am, editata de 1 ori
Mike01Aex
Mike01Aex

Varsta : 47

Sus In jos

Mesaj  rd210275 Vin Apr 11, 2014 11:25 am

nu te-ai inselat.  Laughing
jocurile care s-au disputat au fost foarte stranse si palpitante. eu am pierdut in min 91, cangurii au fost pe cale sa produca surpriza conducand de doua ori campionii romaniei, chelsea s-a impus greu la paduricea.

Mesaj  Mike01Aex Vin Apr 18, 2014 9:44 am

Oare în liga amicală la 3 neprezentări consecutive o echipa este înlocuită cu PC ? Shocked

Mesaj  Mike01Aex Vin Apr 25, 2014 12:09 pm

Goluri am început să primesc, dar mă bucur că nu am cunoscut înfrângerea ...deocamdată. Dacă mă uit şi la clasament ,,sunt fericit şi mă simt bine".

P.S La cum evoluez în amicale (plus cele 2 transferuri făcute care s-au integrat în echipă), am speranţa că-mi îndeplinesc obiectivul: promovarea în liga 2 (premieră pentru echipă  Shocked  ).
Mike01Aex
Mike01Aex

Varsta : 47

Sus In jos

Mesaj  onesti Sam Apr 26, 2014 12:36 am

rd210275 a scris:Zulmde a trecut pe primul loc dupa victoria importanta cu Chelsea. In prima dintre cele 3 intalniri cu onesti, doar un egal, cu toate ca Lupii au avut atacul la nivelul 82  Exclamation . Paduricea obtine victoria in minutul 88 cu Looser, Kangurii smulg un egal cu Tandareii.

Bun asa , sper sa mai scot 2 egaluri  Cool

onesti

Varsta : 52

Sus In jos

Mesaj  rd210275 Sam Apr 26, 2014 1:24 pm

Mike01Aex a scris:Goluri am început să primesc, dar mă bucur că nu am cunoscut înfrângerea ...deocamdată. Dacă mă uit şi la  clasament ,,sunt fericit şi mă simt bine".

Mesaj  Mike01Aex Sam Apr 26, 2014 11:27 pm

Mersi Radu. Am vrut şi sezoanele trecute să promovez, dar să vezi cu cine m-am ,,luptat" : A.C Milan, Vikingold, Dinamo Tîrnăveni, Radu Andrei Team, fc smire. Ce şanse să am cu ei ? Mi-au crescut juniorii (au ajuns titulari la 23-24 de ani), cu câteva întăriri pe care le-am făcut, am curaj sezonul asta. Dacă nici acum, desfiinţez clubul  Shocked
Mike01Aex
Mike01Aex

Varsta : 47

Sus In jos

Mesaj  rd210275 Dum Apr 27, 2014 12:05 am

mai bine ii dai afara pe betivani si aduci tineret cu foame de rezultate, cum zicea meme, decat sa il desfiintezi.

rd210275
rd210275
Admin

Varsta : 49

Sus In jos

Mesaj  Mike01Aex Dum Apr 27, 2014 12:20 am

Mergând pe aceeaşi linie, aşa făcea şi becali, îi cumpăra cu mulţi bani  apoi îi dădea pe gratis  Smile .  Adevărul este că în final a rămas cu ceva de calitate şi de viitor, iar rezultatele se văd. Sper totuşi să promovez să scap de probleme  cheers
Mike01Aex
Mike01Aex

Varsta : 47

Sus In jos

Mesaj  rd210275 Dum Apr 27, 2014 10:46 am

fratii costea, printul cristea, lutu, sper ca nu ai din astia.

rd210275
rd210275
Admin

Varsta : 49

Sus In jos

Mesaj  Mike01Aex Vin Mai 09, 2014 10:28 am

Sunt supărat şi nu mă simt bine (chiar dacă Steaua a câştigat titlul 25)
Am pierdut categoric, dar nu înfrângerea în sine mă doare, ci modul în care am pierdut (vinovat în mod logic ,,motorul de joc"). Să ai 2 eliminaţi în ligă  amicală, cred că este exagerat. Să fiu corect al doilea eliminat a fost în minutul 82, dar primul în minutul 29, deci joci peste 60 de minute în inferioritate. ABERANT    Shocked
Şi dacă eram în efectiv complet, cred că aveam acelaşi deznodământ al meciului, aşa cum s-a întâmplat în Cupa Prestigiului sezonul acesta  Sad  (diferenta dintre cele 2 echipe este evidentă).

Mesaj  Mike01Aex Vin Iul 25, 2014 9:58 am

S-a încheiat liga amicală, editia 1   - Tutuiatu 467.
FELICITĂRI CAMPIONEI  POLI şi managerului Bogdan care câştigă trofee unul după altul !!!
Eu sunt mulţumit de clasarea pe podium, care aduce şi ceva bănuţi clubului (200 lei  Very Happy ), dar pot spune în acelaşi timp că sunt dezamăgit de următoarele lucruri în ordinea:
1. neprezentările în număr foarte mare (nu cred că se pot găsi  justificări)
2. lipsa de activitate pe forum   (discuţiile în contradictoriu care într-o mare măsură duc la progres   ) – având în vedere perioada de vară, cu concedii, examene, etc se acceptă justificări
3. chiar dacă nu are importanţă prea mare, LIPSA TOTALĂ DE  FAIR-PLAY pe care a arătat-o managerul echipei Chelsea, care în ultima etapă a introdus în teren cei mai slabi jucători (în celelalte etape din retur, când s-a prezentat, a aliniat echipa standard), astfel Andreea câştigă la scor (la ce echipă are putea lejer să câştige în condiţii normale), câştigă mai mulţi banuţi ca premiu şi cred un pacheţel de la radu   Wink  , în timp ce ,,managerul”  nu câştigă  NIMIC  Question

Toate astea nu mă împiedică să o felicit pe Andreea pentru medalia de argint şi pentru victoriile din meciurile directe (2-0 şi 4- 0).
Mike01Aex
Mike01Aex

Varsta : 47

Sus In jos

Mesaj  Andrea86 Vin Iul 25, 2014 10:48 am

Mersi frumos Mike01Aex pt. felicitari. Intradevar ultimul meci a fost mult mai usor decat celelalte (Ma mir putin si eu.., poate Chelsea a vrut sa faca un gest frumos ca un gentleman Razz ), dar in general am avut parte in foarte multe meciuri stranse. Data viitoare am putea face o grupa numai cu echipe peste 50 in general. Ar fi interesant Laughing  Felicitari si tie si pentru Bogdan pentru rezultatele bune, era palpitant pana la ultimul minut in care Poli a preluat conducerea pe tabela.  Smile Weekend placut tuturor!

Mesaj  rd210275 Vin Iul 25, 2014 2:46 pm

N-am acordat prea multa atentie acestei ligi (spre rusinea mea) dar intr-adevar, sfarsitul a fost palpitant. Si tot la fel de adevarat, podiumul este meritat in intregime.
Va astept la urmatoarea editie, care este mult peste Tutuiatu: Mures 761.