FA Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liga 1- discuţii libere

+2
rd210275
Mike01Aex
6 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Liga 1- discuţii libere - Pagina 2 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Mier Apr 20, 2016 3:45 am

Ovidiu1986 a scris:Ceea ce scriu in randurile urmatoare nu inseamna ca i se reduc meritele lui Mike el este cel care merita titlul anul acesta.,
Dar adevarul e ca dupa ce am parasit nationala mi-a mai scazut interesul pentru joc, fapt care m-a costat titlul.

Doar astazi am observat la atentionarea lui Coolyman o greseala monumentala pe care am facut-o la tactica cu Los Magnificos.Din oacate desi intru zilnic, am uitat sa setez tactica cu Los Magnificos si mi-a fost setata o tactica random cu niste rezerve..... lol! lol! .

Cand totul mergea inspre bine m-am sabotat singur....................
Nu ai pierdut titlul ci eventul, titluri si cupe vei mai lua, cu eventul e mai greu. Apropo, din statistici, a castigat cineva eventul? Apoi, nu e bine că îți pierzi interesul, dacă e cazul, poate ar trebui să faci ceva și pentru naționale, numai sa- ti revii...comunitatea românească are nevoie de tine, concentrat, interesat, etc. tongue
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1213
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1- discuţii libere - Pagina 2 Empty Re: Liga 1- discuţii libere

Mesaj  Ovidiu1986 Mier Apr 20, 2016 7:20 am

Nu a mai luat nimeni eventul pana acum si de asta era un tel pentru mine sa fiu primul care il realizeaza.Si am avut toate conditiile: la momentul cand am castigat cupa, eram pe primul loc, imi si intarisem echipa cu 3 jucatori care si-au facut loc direct in primul 11.Acesti 3 jucatori chiar mi-au intarit echipa reusind un rating record de 75.7.Dar apoi nu stiu ce nu a mai mers: egal cu Milan care a fost echipa pacii cu toata lumea (nu inteleg de ce a adoptat aceasta tactica) apoi egal cu Man Utd apoi totul sa culmineze cu aceasta gafa pe care am facut-o.

Asta este Very Happy .Este doar un joc si exista intotdeauna sezonul urmator Smile.Doar ca sezonul urmator ca fii si mai greu, deoarece cateva echipe au crescut mult sezonul acesta, vin din liga 2 4 useri experimentati cu echipe bunicele si va fii care pe care.Sincer sa va spun planul meu era sa fac eventul si sezonul urmator sa atac liga campionilor lasand campionatul pe planul secund.Inca nu stiu ce sa fac.

PS: Cooly chiar tu ai prezis la inceputul campionatului ca voi lua cupa dar voi pierde campionatul,deci ai gura aurita.Poate o sa prezici acum ca o sa iau eventul si acest lucru se va intampla Very Happy
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 962
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1- discuţii libere - Pagina 2 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Mier Apr 20, 2016 8:30 am

Îl vedeam câștigător pe Canavarro pentru că la începutul sezonului aveați echipele sensibil egale...dar după 2-3 etape am revenit...să câștige Zulmde, chiar nu mă gândeam...felicitări oricum castigatorului, a fost constant tot sezonul.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1213
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1- discuţii libere - Pagina 2 Empty Re: Liga 1- discuţii libere

Mesaj  METALL Vin Apr 22, 2016 9:40 am

Felicitari MIKE!!!!!! Bun sezon! bounce
Felicitari Ovidiu!!!! Pentru Cupa si locul al 2-lea.
Bv si mie pentru locul al 3-lea, cel pe care, dealtfel, l-am si vizat de la inceput.

PS - Ovidiu, supralicitezi cu mizarea pe chipa mea pentru sezonul urmator. Am cateva lacune in lot si nu prea am resurse solide sa cumpar 2-3 jucatori puternici pe posturile pe care nu le antrenez. Insa ma voi bate acolo sus, nu va las de capul vostru Laughing

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2717
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Liga 1- discuţii libere - Pagina 2 Empty Re: Liga 1- discuţii libere

Mesaj  Ovidiu1986 Dum Apr 24, 2016 12:04 pm

Mike a aratat azi de ce a meritat titlul.A castigat pe un teren unde se castiga greu mai ales ca a jucat si ceva timp in 10 oameni.

Cat despre jocul meu sa castig in fata unei echipe care a aliniat aproape tot ce are mai bun si sa si joace cheie in conditiile in care eu am setat normal si am inceput cu 5 juniori ori inseamna ca randomul a vrut sa ma consoleze pentru pierderea campionatului, ori demonstreaza ca jocul cheie nu e chiar asa joc cheie
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 962
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1- discuţii libere - Pagina 2 Empty Sezon nou

Mesaj  Coolyman Lun Apr 25, 2016 12:21 am

Uffff, deschid balul cu campioana, iar în a doua etapă joc cu vicecampioana si deținătoarea cupei...grele meciuri, deja am intrat în cantonament. Prima de obiectiv- 4 puncte în primele trei etape, 5000 de euro de căciulă... Very Happy
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1213
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1- discuţii libere - Pagina 2 Empty Re: Liga 1- discuţii libere

Mesaj  Mike01Aex Lun Apr 25, 2016 8:09 am

Mulţumesc tuturor pentru felicitări! cheers

Bucuria câştigării primului titlu încă este prezentă, că am câştigat pe merit sau nu chiar nu mai contează, istoria va consemna Zulmde campioană în ediţia nr. 33 . Şi ca să fiu puţin răutăcios, să ai 15 victorii în liga1 dintr-un total de 18 meciuri, nu este chiar uşor de realizat.
P.S. Fălticeniul ar trebui să fie mândru că vine campioana, dacă tot pierzi cel puţin ai pierdut cu cei mai buni  Wink
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1396
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1- discuţii libere - Pagina 2 Empty Re: Liga 1- discuţii libere

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum