FA Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cupa Romaniei

+3
rd210275
Coolyman
Mike01Aex
7 participanți

Pagina 4 din 18 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Urmatorul

In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  rd210275 Sam Dec 23, 2017 12:40 pm

Vezi ca esti si tu pe acolo, cum ti-ar sta in finala? Inca nu m-am decis. Ce e sigur e ca renunt la Prestige.

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4394
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  rd210275 Joi Dec 28, 2017 11:30 am

Eu si Mike suntem inca live. Spartul si Ovidiu asteapta adversarii din semifinale... O sa fie un meci dur

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4394
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  rd210275 Joi Dec 28, 2017 11:49 am

Chiar f intens!

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4394
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  rd210275 Joi Dec 28, 2017 12:08 pm

Inter Sibiu (I. 1) FC RECOLTA V (II. 1) 4 - 1
CSMS Iasi (II. 4) FC Dinamo Falticeni (I. 1) 5 - 0
Venus Bucuresti (II. 2) Sport Club Zulmde (I. 1) 1 - 3
FCM Baia Mare (II. 3) Lupii Negri Galsa (I. 1) 1 - 2
Doua meciuri fara istoric si doua pe muchie de cutit. Daca SCZ se desprinde decisiv in prelungiri, Lupii sufera si la loviturile de departajare. In semifinale, cele doua echipe vor oferi un spectacol pe cinste.

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4394
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Joi Dec 28, 2017 12:14 pm

rd210275 a scris:Inter Sibiu (I. 1) FC RECOLTA V (II. 1) 4 - 1
CSMS Iasi (II. 4) FC Dinamo Falticeni (I. 1) 5 - 0
Venus Bucuresti (II. 2) Sport Club Zulmde (I. 1) 1 - 3
FCM Baia Mare (II. 3) Lupii Negri Galsa (I. 1) 1 - 2
Doua meciuri fara istoric si doua pe muchie de cutit. Daca SCZ se desprinde decisiv in prelungiri, Lupii sufera si la loviturile de departajare. In semifinale, cele doua echipe vor oferi un spectacol pe cinste.

Interesante meciuri în semifinale...in sferturi victorii logice ale favoritelor, însă nu înțeleg de ce Venus a jucat cu a doua echipa, importanta minima de moment ce pana acum a tras tare, eliminând turul trecut pe FC Argeș după un meci în care nu au fost atât de ralanti ca azi... în fine. Succes!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  METALL Vin Dec 29, 2017 4:42 am

Ciudata atitudinea lui VENUS... si eu am fost surprins sa vad setare pe minim:))
Lupii merg pe muchie de cutit si profita de eliminarea fundasului central al adversarilor in minutul 63 egaland in min. 71. Apoi loteria loviturilor de departajare.
Sibiul nu are probleme, iar Falticeniul schimba brusc tactica fata de optimi, facand doar act de prezenta la Iasi.

Finala se va juca, practic, in primul meci din semifinale:
1/2 - 04.01. 19:30
CSMS Iasi (II. 4) Inter Sibiu (I. 1) Meci
Lupii Negri Galsa (I. 1) Sport Club Zulmde (I. 1) Meci

Succes!

_________________
Cupa Romaniei - Pagina 4 Unire2_nou
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2717
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Vin Dec 29, 2017 4:58 am

METALL a scris:Ciudata atitudinea lui VENUS... si eu am fost surprins sa vad setare pe minim:))
Lupii merg pe muchie de cutit si profita de eliminarea fundasului central al adversarilor in minutul 63 egaland in min. 71. Apoi loteria loviturilor de departajare.
Sibiul nu are probleme, iar Falticeniul schimba brusc tactica fata de optimi, facand doar act de prezenta la Iasi.

Finala se va juca, practic, in primul meci din semifinale:
1/2 - 04.01. 19:30
CSMS Iasi (II. 4) Inter Sibiu  (I. 1) Meci
Lupii Negri Galsa  (I. 1) Sport Club Zulmde  (I. 1) Meci

Succes!

La Iași aveam șansă porcului de Crăciun cu echipa actuala, în plus aveam jucătorii din prima echipa cu condiția sub 50%, cu greu am reușit sa fac 3 schimbări cu jucători din prima echipa care abia trecuseră de limita de 50%, deci nu aveam cum sa joc altfel. În plus ma axez pe CL unde sper sa trec de grupe...si atât.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  Ovidiu1986 Vin Dec 29, 2017 6:57 am

Am ajuns in semifinale folosind 95% doar jucatori din echipa a 2-a.E adevarat ca doar in ultimele 2 runde am intalnit adversari adevarati dar tot au reusit batraneii (ieri am avut 5 jucatori peste 35 de ani) sa se califice. Prima sansa o are Iasiul deoarece are echipa mai buna ca a mea si joaca acasa.La mine prioritar e campionatul.In cealalta semifinala favorit e Radu.

Dar pentru spectacol ar fii mai frumos sa avem o finala Inter Sibiu - SC Zulmde un meci al unor generatii ajunse la pensionare care au adus impreuna 8 titluri si 3 cupe Very Happy .
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 963
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  METALL Vin Dec 29, 2017 7:04 am

As prefera Iașiul și Lupii în finala.
Mai saturați-va și voi Smile)

_________________
Cupa Romaniei - Pagina 4 Unire2_nou
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2717
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  rd210275 Vin Dec 29, 2017 10:44 am

METALL a scris:
Finala se va juca, practic, in primul meci din semifinale:
1/2 - 04.01. 19:30
CSMS Iasi (II. 4) Inter Sibiu  (I. 1) Meci
Lupii Negri Galsa  (I. 1) Sport Club Zulmde  (I. 1) Meci

Succes!
De ce? Cel putin pe hartie, meciul meu cu SCZ este capul de afis, fiind cel in care se intalnesc doua echipe de Liga I. Nu contest valoarea Iasiului!
Cred ca toate cele patru echipe au sanse aproape egale, cu un plus la Sibiu, Si nu cred ca Ovidiu nu vizeaza inca eventul! In primul meci Iasi are avantajul gazdei, la fel si eu cu SCZ. Eu cel putin vizez sa intru in finala fie si pentru ca ar fi personal best.

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4394
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  Mike01Aex Vin Dec 29, 2017 12:22 pm



[/quote]
De ce? Cel putin pe hartie, meciul meu cu SCZ este capul de afis, fiind cel in care se intalnesc doua echipe de Liga I. Nu contest valoarea Iasiului!
Cred ca toate cele patru echipe au sanse aproape egale, cu un plus la Sibiu, Si nu cred ca Ovidiu nu vizeaza inca eventul! In primul meci Iasi are avantajul gazdei, la fel si eu cu SCZ. Eu cel putin vizez sa intru in finala fie si pentru ca ar fi personal best.[/quote]

Cred Radu ca eu sunt cel care nu intra in calcule, asa ca meciul cu tine devine nesemnificativ. Aproape si in campionat am avut de la inceput aceleasi sanse minime sau deloc. Firesc ca nu sunt deranjat de aceste procente, cum nu sunt deranjat nici de analizele atente si comentariile obiective de la meciul cu venus. Poate omul respectiv are alt obiectiv decat cupă sezonul asta si după ce a pierdut in campionat cu o etapa inainte nu mai vrea sa aibă parte de surprize.
Daca este sa ma gândesc as renunta la cupa pentru titlu sezonul asta, dar ce visez eu când deja sunt cotat cu sanse minimale.
Altfel, numai bine in noul an va doresc si cum zicea tizul meu (metal) mai mult ca sigur ne saturam Smile , dar incercam o ultima reprezentatie king
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1398
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  rd210275 Vin Dec 29, 2017 12:40 pm

Sa ai un bun joc si forta fie cu tine. Nu glumesc. Sunt convins ca meciul dintre noi doi nu este jucat dinainte by no meaning.

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4394
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  METALL Mar Ian 02, 2018 1:28 am

Asta nu inseamna ca nu imi sunteti toti simpatici... Very Happy
Bafta!

_________________
Cupa Romaniei - Pagina 4 Unire2_nou
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2717
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  Mike01Aex Joi Ian 04, 2018 11:22 am

Felicitari Radu pentru victorie!
O calificare meritată în finală. Probabil se serbătoreşte în mai multe locuri prin tară, asta-i situaţia nu am ce face Wink
P.S. o nemulţumire tot am: ciudate aceste trageri la sorţi, am avut 3 meciuri consecutive în deplasare şi vorbesc aici de fazele superioare.
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1398
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  rd210275 Joi Ian 04, 2018 11:41 am

Multumesc, un meci foarte dificil cum ma asteptam. Felicitari, trebuie sa recunosc ca aceasta victorie inseamna f mult pentru ca a venit contra un asa oponent! Senzational cum ai reusit sa obtii astfel de rezultate
Mi-am depasit PB, asa ca oricum sunt multumit de ce am realizat. Ovidiu clar urmareste eventul, probabil ca a devenit un fel de fixatie! Si sunt convins ca il merita, fara sa ma victimizez, are echipa mult mai buna. Dar o sa dau clar tot ce pot, nu de multe ori joci finala Cupei.
Da, statisticile sunt de multe ori surprinzatoare. La mine scrie
Ratio of home cup matches: 50%

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4394
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Joi Ian 04, 2018 11:46 am

Mike01Aex a scris:Felicitari Radu pentru victorie!
O calificare meritată în finală. Probabil se serbătoreşte în mai multe locuri prin tară, asta-i situaţia nu am ce face Wink
P.S. o nemulţumire tot am: ciudate aceste trageri la sorţi, am avut 3 meciuri consecutive în deplasare şi vorbesc aici de fazele superioare.

Frumoase meciuri, bravo, felicitări tuturor, succes Ovidiu și Radu. Noi în Moldova plângem, ultima reprezentanta a fost eliminata. Ovidiu e foarte bun, dar și Spart a greșit azi, a jucam importanta maxima în loc de joc cheie, deși avea condiție mai buna odihnindu-si jucătorii duminica. E o șansă mare ( din nou) pentru event, ținând cont ca în campionat lucrurile par sa fie în favoarea lui Ovidiu, deoarece a pus ceva puncte intre el și pluton. O seara buna!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  Ovidiu1986 Joi Ian 04, 2018 12:05 pm

pff o calificare nesperata jucand in deplasare contra unui adversar cu un lot relativ egal sau chiar mai bun ca al meu in anumite compartimente.Felicitari Spart pentru parcursul din cupa.Dupa cum ti-am mai scris sunt convins ca de sezonul viitor incepe hegemonia ta.In finala o sa joc acasa, fapt care o sa imi aduca un 5% avantaj deci sansele sunt 55-45 % pentru mine dar eu sunt un ghinionist al cupei.Am jucat pana acum 9 finale si am castigat numai 3.Vedem ce recuperari vom avea in 7 zile si sper sa fie o finala frumoasa.Succes Radu si cel mai bun sa invinga.
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 963
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  rd210275 Joi Ian 04, 2018 12:22 pm

Nu pot sa nu fac un mic rezulmat a ce s-a intamplat.
CSMS Iasi - Inter Sibiu 2 - 3 (2 - 2)
Iesenii au iesit fara frica pe teren si au reusit performanta sa controleze meciul. Cu atat mai mult cu cat s-a plecat de la 0-1, Jamriška marcand in min 2. Dupa ce gazdele preiau conducerea, sibienii reusesc o egalare care parea iluzorie: 3 minute mai tarziu gazdele au penalty. Chiar daca rateaza, spectatorii asteapta repriza a doua pentru a consfinti victoria echipei favorite.
In a doua reproza insa oaspetii se inchid mult mai mult si marcheaza decisiv spre final. Experienta si forma mai ridicata s-au dovedit decisive in acest meci care parea la un moment dat sa fie o formalitate pentru gazde.
Lupii Negri Galsa - Sport Club Zulmde 3 - 2 (1 - 1)
Lupii se arunca in atac. In acet meci nu vad decat poarta adversa, dominand complet mijlocul si atacul. Cu neglijarea aparari, aglomerarea mijlocului si a careului advers oaspetii se bazeaza pe experienta si egaleaza de fiecare data, nevrand sa cedeze prea usor. Dar forta ofensiva a gazdelor reuseste in final sa faca diferenta.

Finala? Este la Sibiu. Unde multimea va avea un singur gand: este anul eventului? Altfel s-ar putea sa ceara capul lui ... Motoc. Cat despre Lupi... haita este mai presus de orice, poate rata o caprioara, poate fi imprastiata de o ursoaica furioasa, dar niciodata nu o sa dispara ca haita.

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4394
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Joi Ian 04, 2018 12:29 pm

rd210275 a scris:Nu pot sa nu fac un mic rezulmat a ce s-a intamplat.
CSMS Iasi - Inter Sibiu 2 - 3 (2 - 2)
Iesenii au iesit fara frica pe teren si au reusit performanta sa controleze meciul. Cu atat mai mult cu cat s-a plecat de la 0-1, Jamriška marcand in min 2. Dupa ce gazdele preiau conducerea, sibienii reusesc o egalare care parea iluzorie: 3 minute mai tarziu gazdele au penalty. Chiar daca rateaza, spectatorii asteapta repriza a doua pentru a consfinti victoria echipei favorite.
In a doua reproza insa oaspetii se inchid mult mai mult si marcheaza decisiv spre final. Experienta si forma mai ridicata s-au dovedit decisive in acest meci care parea la un moment dat sa fie o formalitate pentru gazde.
Lupii Negri Galsa - Sport Club Zulmde 3 - 2 (1 - 1)
Lupii se arunca in atac. In acet meci nu vad decat poarta adversa, dominand complet mijlocul si atacul. Cu neglijarea aparari, aglomerarea mijlocului si a careului advers oaspetii se bazeaza pe experienta si egaleaza de fiecare data, nevrand sa cedeze prea usor. Dar forta ofensiva a gazdelor reuseste in final sa faca diferenta.

Finala? Este la Sibiu. Unde multimea va avea un singur gand: este anul eventului? Altfel s-ar putea sa ceara capul lui ... Motoc. Cat despre Lupi... haita este mai presus de orice, poate rata o caprioara, poate fi imprastiata de o ursoaica furioasa, dar niciodata nu o sa dispara ca haita.


Fain... Laughing
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  METALL Vin Ian 05, 2018 3:19 am

Iasiul conditie joasa si joaca doar importanta maxima...
Nu le inteleg tactica.

_________________
Cupa Romaniei - Pagina 4 Unire2_nou
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2717
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  rd210275 Vin Ian 05, 2018 2:39 pm

METALL a scris:Iasiul conditie joasa si joaca doar importanta maxima...
Nu le inteleg tactica.
Nu e mare diferenta la castigul puterii de joc, dar la accidentari si oboseala este mare.

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4394
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  rd210275 Vin Ian 05, 2018 2:46 pm

Numar orele pana la finala. Meciul din liga, ultimul meci la U-19 de calificare, palesc fata de finala Cupei. De la finala World Cup la U-19 nu am avut nerabdarea asta. Sunt curios, la ce cota ati paria pe Lupi? Joc in deplasare...

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4394
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Sam Ian 06, 2018 1:14 am

rd210275 a scris:Numar orele pana la finala. Meciul din liga, ultimul meci la U-19 de calificare, palesc fata de finala Cupei. De la finala World Cup la U-19 nu am avut nerabdarea asta. Sunt curios, la ce cota ati paria pe Lupi? Joc in deplasare...

Tocmai ca e la Ovidiu e un minus, în cupa se pare ca exista un avantaj pentru gazde. Loturile le aveți cam la fel, tu ai tinerețea și preconizata creștere (încă), Ovidiu are experienta jucătorilor și se vede cât contează aceasta experienta doar uitându-ne la Mike care cu bătrâneii lui se bate la titlu și era cât pe ce sa prindă finala. Deci e greu sa bați la Ovidiu dar nu imposibil, dacă prinzi o zi inspirata și așezi bine poți lua primul trofeu important. Ovidiu e totuși ghinionistul cupei, asa ca cine știe... Oricum, tu ai ceva sezoane înainte sa tot obții trofee, la fel Spart, Metall, și mai sunt vreo doua echipe bune de tot. Important e sa știi ce vrei și sa te axezi pe competiția respectiva, e greu pe doua fronturi, sau cine știe... Oricum, o sa fie un meci frumos pe care îl așteptăm cu toții cu emoții, nu numai voi doi. Bafta!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  Ovidiu1986 Sam Ian 06, 2018 4:39 am

rd210275 a scris:Numar orele pana la finala. Meciul din liga, ultimul meci la U-19 de calificare, palesc fata de finala Cupei. De la finala World Cup la U-19 nu am avut nerabdarea asta. Sunt curios, la ce cota ati paria pe Lupi? Joc in deplasare...

In cel mai rau caz tu o sa pierzi o finala.Eu o sa pierd tot sezonul Very Happy .Am crescut zeci de juniori care au devenit stalpii nationalelor, cred ca sunt primul user care a antrenat cele 3 nationale, am castigat toate medaliile posibile la un mondial de seniori ( e adevarat ca aurul a fost mai mult capodopera lui Death dar am fost aproape sa repet performanta de unul singur) . 5 titluri si 2 cupe in epoca moderna a FA, 2 calificari in champions league deci eventul e bijuteria coroanei. L-am ratat de 4 ori.Sper ca a 5-a oara e cu noroc!
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 963
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Sam Ian 06, 2018 5:11 am

Ovidiu1986 a scris:
rd210275 a scris:Numar orele pana la finala. Meciul din liga, ultimul meci la U-19 de calificare, palesc fata de finala Cupei. De la finala World Cup la U-19 nu am avut nerabdarea asta. Sunt curios, la ce cota ati paria pe Lupi? Joc in deplasare...

In cel mai rau caz tu o sa pierzi o finala.Eu o sa pierd tot sezonul Very Happy .Am crescut zeci de juniori care au devenit stalpii nationalelor, cred ca sunt primul user care a antrenat cele 3 nationale, am  castigat toate medaliile posibile la un mondial de seniori ( e adevarat ca aurul a fost mai mult capodopera lui Death dar am fost aproape sa repet performanta de unul singur) . 5 titluri si 2 cupe in epoca moderna a FA, 2 calificari in champions league deci eventul e bijuteria coroanei. L-am ratat de 4 ori.Sper ca a 5-a oara e cu noroc!


Cam asa e, ai fi primul care face eventul, îl meriți.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Cupa Romaniei - Pagina 4 Empty Re: Cupa Romaniei

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 18 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum