Liga 1 Sezon 38.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re...

Mesaj  Coolyman la data de Dum Oct 08, 2017 12:22 pm

rd210275 a scris:Cooly, nu cred ca e corect modul in care ai pus problema. Gandeste-te la punctele pe care totusi le-a strans: Tandarei au 7 puncte, din care unul cu mine. Adica eu nu am pierdut doar golaveraj, dar inclusiv 2 puncte (si alti doi cate 3 puncte). ce sa mai zicem?
nu stiu de regula cu 3 meciuri neprezentare. sper sa nu fie asa.

Și tu ești unul din cei afectați...asa e regula, la 3 e Out. Între timp am vb și a spus ca a trimis ordine dar probabil nu a avut semnal. Sper totusi sa aibă înțelegere la Axiss, ținând cont de câte a făcut pe trupul comunitatea românească...
Coolyman

Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Liga 1 Sezon 38.

Mesaj  rd210275 la data de Dum Oct 08, 2017 12:24 pm

si vezi ca ai ratat si tu sa submiti niste ordine. la pronosticuri. te astept saptamana asta.

rd210275
Admin

Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului http://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re...

Mesaj  Coolyman la data de Dum Oct 08, 2017 12:26 pm

rd210275 a scris:si vezi ca ai ratat si tu sa submiti niste ordine. la pronosticuri. te astept saptamana asta.

Da, știu... scuze!
Coolyman

Sus In jos

Mesaj  Ovidiu1986 la data de Dum Noi 05, 2017 11:20 am

Cu 9 zile inainte sa implinesc 10 ani de FA reusesc sa castig al 5 lea titlu de campion.In ultimele 8 sezoane am luat 5 titluri, o medalie de argint si una de bronz am castigat 2 cupe si am mai pierdut 3 finale plus ca acum 2 sezoane am pierdut eventul la golaveraj Mad .O fii multe o fii putine nu stiu. Sper ca voi reusi sa il depasesc pe dantte, desi in curand si la mine urmeaza o perioada de reconstructie desi generatia: Vasiloiu,Fajth,Mera,Epure si Crisan se anunta promitatatoare plus cei cativa de 17-20 de ani si actualii veterani pot face o echipa sa mai obtina ceva performante.

II felicit de asemenea pe toti ceilalti participanti la aceasta editie si va rog sa nu va mai certati.Suntem deja prea putini sa ne certam aiurea intre noi.
Ovidiu1986

Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 31
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Re...

Mesaj  Coolyman la data de Dum Noi 05, 2017 11:33 am

Ovidiu1986 a scris:Cu 9 zile inainte sa implinesc 10 ani de FA reusesc sa castig al 5 lea titlu de campion.In ultimele 8 sezoane am luat 5 titluri, o medalie de argint si una de bronz am castigat 2 cupe si am mai pierdut 3 finale plus ca acum 2 sezoane am pierdut eventul la golaveraj Mad .O fii multe o fii putine nu stiu. Sper ca voi reusi sa il depasesc pe dantte, desi in curand si la mine urmeaza o perioada de reconstructie desi generatia: Vasiloiu,Fajth,Mera,Epure si Crisan se anunta promitatatoare plus cei cativa de 17-20 de ani si actualii veterani pot face o echipa sa mai obtina ceva performante.

II felicit de asemenea pe toti ceilalti participanti la aceasta editie si va rog sa nu va mai certati.Suntem deja prea putini sa ne certam aiurea intre noi.

Felicitări Ovidiu, un titlu meritat. Ai avut rezultate excelente și la modul cum ți-ai făcut echipa, nu cred ca vei simți schimbul de generații, practic deja joci cu jucători de 23-25 de ani care sunt foarte buni. O săptămână bună tuturor!
Coolyman

Sus In jos

Mesaj  rd210275 la data de Dum Noi 05, 2017 12:00 pm

Secondez la felicitari. Meritat titlul. Meritata si cupa, ca sa mai indulcim putin amarul selectionerului nostru. Care de saptamana viitoare tre sa intre in paine.

rd210275
Admin

Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului http://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re...

Mesaj  Coolyman la data de Dum Noi 05, 2017 12:05 pm

rd210275 a scris:Secondez la felicitari. Meritat titlul. Meritata si cupa, ca sa mai indulcim putin amarul selectionerului nostru. Care de saptamana viitoare tre sa intre in paine.

Sa vedem tragerea la sorti, dar va fi greu, lotul e subțire rău...
Coolyman

Sus In jos

Mesaj  Mike01Aex la data de Dum Noi 05, 2017 12:11 pm

Felicitari Ovidiu!
Cum ti-am spus si in particular esti de departe cel mai galonat manager activ al FA-ului si sunt convins ca in scurt timp il depasesti pe BTA.
Un titlu meritat pe deplin. king
Mike01Aex

Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 41
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Mesaj  Mike01Aex la data de Dum Noi 05, 2017 2:22 pm

Meci din liga 2, este adevarat intre echipele care termina sezonul pe locurile 2 si 3. Surpriza mare vine din numarul spectatorilor prezenti Shocked .
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Mike01Aex

Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 41
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Mesaj  METALL la data de Lun Noi 06, 2017 10:12 am

Felicit Campionul! farao

Admin

Data de inscriere : 10/09/2012