FA Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient

+4
METALL
rd210275
Litalgion
spartul
8 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Re: ajutor pentru incepatori: antrenament eficient

Mesaj  Coolyman Joi Dec 28, 2023 10:18 pm

joryka a scris:Ziceti ca nu se merita sa pun 4 puncte pentru a extrage tot timpul juniori cu potential de 100%?

Ca eu cam tot timpul pun asa dar cam pare costisitor.

Pararea mea e că nu
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1236
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Bun manager

Mesaj  Coolyman Mier Ian 03, 2024 7:03 am

ID Echipă 16832
Nume echipă Senec Devils SC

Admiram echipa asta facuta intr-un timp scurt ( din 2018 ), a luat titlul sezonul trecut, senzational, bun manager. Cred ca poate fi un exemplu pentru toti despre cum sa construiesti o echipa. Deci se poate!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1236
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Re: ajutor pentru incepatori: antrenament eficient

Mesaj  Ovidiu1986 Joi Ian 04, 2024 12:29 am

Coolyman a scris:ID Echipă 16832
Nume echipă Senec Devils SC

Admiram echipa asta facuta intr-un timp scurt ( din 2018 ), a luat titlul sezonul trecut, senzational, bun manager. Cred ca poate fi un exemplu pentru toti despre cum sa construiesti o echipa. Deci se poate!


Deathdevil nu e user nou. Joaca din 2007 si e artizanul celor 2 titluri mondiale luate de Romania ( o data in mandatul si meu si o data in mandatul lui Bogdan impreuna cu Chorus)doar ca a facut o pauza de vreo 2 ani.La fel si 1MC si-a facut debutul in nationale la nationala Romaniei sub mandatul meu Embarassed
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Joi Ian 04, 2024 7:13 am

Ovidiu1986 a scris:
Coolyman a scris:ID Echipă 16832
Nume echipă Senec Devils SC

Admiram echipa asta facuta intr-un timp scurt ( din 2018 ), a luat titlul sezonul trecut, senzational, bun manager. Cred ca poate fi un exemplu pentru toti despre cum sa construiesti o echipa. Deci se poate!


Deathdevil nu e user nou. Joaca din 2007 si e artizanul celor 2 titluri mondiale luate de Romania ( o data in mandatul si meu si o data in mandatul lui Bogdan impreuna cu Chorus)doar ca a facut o pauza de vreo 2 ani.La fel si 1MC si-a facut debutul in nationale la nationala Romaniei sub mandatul meu Embarassed

Știu că nu e user nou, dar chiar și așa mi se pare o mare performanta ce a realizat el într-un timp atât de scurt. E un model pe care îl putem urma oricare.dintre.noi.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1236
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Re: ajutor pentru incepatori: antrenament eficient

Mesaj  Ovidiu1986 Joi Ian 04, 2024 11:35 pm

dar si 2018 e deja acum 6 ani Very Happy . suntem asa antici in jocul asta ca deja 6 ani ni se pare putin Very Happy .Hai noroc la toata lumea cheers
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Re: ajutor pentru incepatori: antrenament eficient

Mesaj  joryka Vin Mar 01, 2024 9:04 am

Cum credeti, care ar fi mai bine de luat de la staff:
5 - +20% higher match attendance
8 - -50% of players' wages

luind in considerare ca stadionul ii de 80000 locuri, iar salariile jucatorilor este de 440000 euro?

joryka

Mesaje : 402
Data de inscriere : 10/10/2012
Varsta : 33
Localizare : Chisinau, Republica Moldova

Sus In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Sam Mar 02, 2024 3:03 am

joryka a scris:Cum credeti, care ar fi mai bine de luat de la staff:
5 - +20% higher match attendance
8 - -50% of players' wages

luind in considerare ca stadionul ii de 80000 locuri, iar salariile jucatorilor este de 440000 euro?

Depinde de cat de mult umpli stadionul acum. Cu cei 20% ai avea 80k la fiecare meci? Cei 20% îți aduc din vânzarea de bilete cel puțin 220k la fiecare 2 saptamani?
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1236
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Re: ajutor pentru incepatori: antrenament eficient

Mesaj  joryka Dum Mar 03, 2024 9:58 am

Coolyman a scris:
joryka a scris:Cum credeti, care ar fi mai bine de luat de la staff:
5 - +20% higher match attendance
8 - -50% of players' wages

luind in considerare ca stadionul ii de 80000 locuri, iar salariile jucatorilor este de 440000 euro?

Depinde de cat de mult umpli stadionul acum. Cu cei 20% ai avea 80k la fiecare meci? Cei 20% îți aduc din vânzarea de bilete cel puțin 220k la fiecare 2 saptamani?

Acuma se umple stadionul de la 65K-70k. Iar cu cei 20% presupun ca o sa am tot timpul 80k

joryka

Mesaje : 402
Data de inscriere : 10/10/2012
Varsta : 33
Localizare : Chisinau, Republica Moldova

Sus In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Re: ajutor pentru incepatori: antrenament eficient

Mesaj  Mishu Mar Mar 05, 2024 3:35 am

In cazul tau in mod clar iesi mai bine cu salariile la jumatate. 220k saptamanal vs 100-150k la doua săptămâni, hai rotunjit la 150k incluzând poate si cupa.

Voi ati primit banii de inceput de sezon de la sponsori? Eu nu, trebuia sa primesc vreo 320k. Asa e la toti? S-a schimbat ceva in reguli sau iar e un bug in joc?

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Re: ajutor pentru incepatori: antrenament eficient

Mesaj  joryka Mar Mar 05, 2024 12:52 pm

Mishu a scris:In cazul tau in mod clar iesi mai bine cu salariile la jumatate. 220k saptamanal vs 100-150k la doua săptămâni, hai rotunjit la 150k incluzând poate si cupa.

Voi ati primit banii de inceput de sezon de la sponsori? Eu nu, trebuia sa primesc vreo 320k. Asa e la toti? S-a schimbat ceva in reguli sau iar e un bug in joc?

Am primit banii la sfirsit de sezon pentru primul loc. Poti sa verifici ultima saptamina ce cistiguri ai

Bonuses 1 400 000

joryka

Mesaje : 402
Data de inscriere : 10/10/2012
Varsta : 33
Localizare : Chisinau, Republica Moldova

Sus In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Re: ajutor pentru incepatori: antrenament eficient

Mesaj  Mishu Mar Mar 05, 2024 5:07 pm

Banii pentru pozitia de liga s-au primit. Insa banii de la sponsori nu, am undeva la 176k saptamanal si trebuia sa primesc un plus de 176x1.8 dar e numai 176 sponsorul săptămânal plus 210k bonus pt loc 5. Pana acum i-am primit in prima zi a sezonului, mai devreme am citit pe discutii in direct ca mai intreba cineva de asta si concluzia era ca vineri se actualizeaza.

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Re: ajutor pentru incepatori: antrenament eficient

Mesaj  Mishu Vin Mar 08, 2024 5:01 am

Sunt confuz inca pe subiectul asta, daca poate lamuri cineva ce s-a schimbat intre timp in regulile jocului. Bonusul de inceput de sezon de la sponsori l-a primit azi (la actualizarea economica de vineri in loc de luni, prima zi a sezonului, cum era inainte). Insa banii din meciul de cupa de joi nu apar azi la încasari bilete sau par a fi adăugați la săptămâna trecută, meciul amical de miercurea trecută plus cei de cupa de ieri?! Nu prea mai inteleg ce se întâmpla.

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ajutor pentru incepatori: antrenament eficient - Pagina 2 Empty Re: ajutor pentru incepatori: antrenament eficient

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum