FA Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Barfe in Liga 2.1

+3
spartul
AC MMB
Coolyman
7 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  rd210275 Dum Iun 11, 2023 2:15 pm

N-am bani nici sa trec strada. Sunt ca CFR: pe minus de vreo doua sezoane. Mai supravietuiesc cu +20% la spectatori su cu -50% la salarii

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Ovidiu1986 Dum Iun 11, 2023 9:29 pm

rd210275 a scris:N-am bani nici sa trec strada. Sunt ca CFR: pe minus de vreo doua sezoane. Mai supravietuiesc cu +20% la spectatori su cu -50% la salarii

si eu sunt la limita.probabil va trebui sa vand ceva...
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Ovidiu1986 Lun Iun 12, 2023 12:06 am

victorie in derby cu un rating record pentru echipa actuala. 3 puncte intre locul 1 si locul 4, deci va fii un retur palpitant cheers
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

spartul apreciază acest mesaj

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  rd210275 Mier Iun 14, 2023 11:40 am

Ovidiu1986 a scris:
rd210275 a scris:N-am bani nici sa trec strada. Sunt ca CFR: pe minus de vreo doua sezoane. Mai supravietuiesc cu +20% la spectatori su cu -50% la salarii

si eu sunt la limita.probabil va trebui sa vand ceva...
wow, vand un portar cu 4.4M EUR. l-am antrenat 6 sezaoane, dar de la 400K ajung la 4m+. nu e scalabil, dar macar acum ies din foame si pot sa imi repar si eu facilitatile

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Ovidiu1986 Dum Iun 25, 2023 10:54 pm

Ovidiu1986 a scris:victorie in derby cu un rating record pentru echipa actuala. 3 puncte intre locul 1 si locul 4, deci va fii un retur palpitant cheers

o victorie ega cu 0 si am aruncat pe geam alte 4 puncte 2 acasa si 2 cu o posibila echipa retrogradata. Un sfarsit de campionat si mai palpitant in care 1 singur punct desparte ocupantele locurilor 1-4.
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Mishu Mar Iun 27, 2023 3:07 am

Ovidiu, ai ghinion sezonul asta de o liga grea, se pierd multe puncte la varf. Daca dai inapoi 10 sezoane sa vezi ce slaba era atunci 2.1. Cred ca ai cea mai solida echipa, Gasca cel mai bun program dar trebuie sa câștige ultima etapa la taurii, Boldestiul are acasa cu Inter si taurii dar deplasari la echipe cu probleme la retrogradare cum ai avut tu acum cu Sepsi si ai pierdut puncte.

Eu o sa joc cu tine si cu taurii la fel cu importanta maxima ca sa fiu fair, normal ca pot interveni unele lucruri ca in ultima deplasare la Gasca unde dupa intermediara am avut 2 indisponibili plus multi titulari cu conditie mica, de aceea a fost nevoie sa bag mai mulți jucatori 100%. Dar cred ca voi pierde cu amândoi, incerc sa îmi câștig meciurile de acasa. Mi-ar conveni mult sa retrogradez si sa fac niste schimbări dar ar fi puțin penibil sa incep sa bag jucatorii aiurea in teren.

Ovidiu1986 a scris:si eu sunt la limita.probabil va trebui sa vand ceva...
Eu sunt cumva in echilibru incasari cheltuieli dar banii de transferuri vin numai din vanzarea altor jucatori plus bonusurile de clasare.

Permite-mi sa te intreb pentru ca esti totusi mult mai mare decat mine in joc, daca vezi acest mesaj, de ce tii stadionul la 70.000? In prima liga asistenta stiu ca in medie e 50-60mii, rar mai mult. Iar 2€ pe loc săptămânal, 10mii locuri in plus x 16 saptamani vine 320mii, se aduna..

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Ovidiu1986 Mar Iun 27, 2023 5:28 am

Mishu a scris:Ovidiu, ai ghinion sezonul asta de o liga grea, se pierd multe puncte la varf. Daca dai inapoi 10 sezoane sa vezi ce slaba era atunci 2.1. Cred ca ai cea mai solida echipa, Gasca cel mai bun program dar trebuie sa câștige ultima etapa la taurii, Boldestiul are acasa cu Inter si taurii dar deplasari la echipe cu probleme la retrogradare cum ai avut tu acum cu Sepsi si ai pierdut puncte.

Eu o sa joc cu tine si cu taurii la fel cu importanta maxima ca sa fiu fair, normal ca pot interveni unele lucruri ca in ultima deplasare la Gasca unde dupa intermediara am avut 2 indisponibili plus multi titulari cu conditie mica, de aceea a fost nevoie sa bag mai mulți jucatori 100%. Dar cred ca voi pierde cu amândoi, incerc sa îmi câștig meciurile de acasa. Mi-ar conveni mult sa retrogradez si sa fac niste schimbări dar ar fi puțin penibil sa incep sa bag jucatorii aiurea in teren.

Ovidiu1986 a scris:si eu sunt la limita.probabil va trebui sa vand ceva...
Eu sunt cumva in echilibru incasari cheltuieli dar banii de transferuri vin numai din vanzarea altor jucatori plus bonusurile de clasare.

Permite-mi sa te intreb pentru ca esti totusi mult mai mare decat mine in joc, daca vezi acest mesaj, de ce tii stadionul la 70.000? In prima liga asistenta stiu ca in medie e 50-60mii, rar mai mult. Iar 2€ pe loc săptămânal, 10mii locuri in plus x 16 saptamani vine 320mii, se aduna..


cred ca pot sa numar pe degetele de la o mana meciurile cand am avut stadionul plin. L-am marit in primii ani de joc si am uitat de el Very Happy .

Intotdeauna am vrut sa castig cu adversarul dand tot ce are mai bun. Saptamana tercuta mi-am impartit eu echipele in cele 2 jocuri si asa nu m-am ales mai cu nimic. Oricum promovarea nu e neaparat un target pentru mine, deoarece o sa retrogradez inapoi. Scopul meu e cand o sa promovez sa ma si bat la titlu, iar cum am mai spus-o in trecut echipa actuala nu cred ca e capabila de acest lucru.Deja simt ca am ramas depasit in acest joc. Ma uit la ce valori au alti jucatori si nu imi explic cum le ajung.... Au antrenori doar cu 10%, e mai important sa antrenezi doar un singur skill. eu sunt adeptul la 2 skiluri de 20 decat un skill de 25 si restul de 7-8...


Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

spartul și Mishu apreciază acest mesaj

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Mishu Joi Iun 29, 2023 7:09 am

Asa ridicasem stadionul la echipa veche la 55 mii, cica sa aiba cat Arena Nationala Very Happy . Nu se umplea, media era pe la 50 mii dar l-am lasat asa ani de zile egal milioane de euro. Cu valorile calitatilor sunt mai atent doar la fundași si atacanți sa nu fie o diferenta prea mare, gen maxim 5-8 puncte, trebuie oricum sa imi activez si eu acel bonus de antrenament, probabil cu +5 aparare atac si vand cei doi mijlocași. Trebuia sa faci ca wintersb care pana urca joaca relaxat Smile

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Coolyman apreciază acest mesaj

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  rd210275 Joi Iul 06, 2023 3:30 pm

am senzatia ca stadioanele nu prea se umplu, dar merg pe 90% oricum, deci renteaza sa il faci mai mare. dar nu pot stii, astia cu stadioane mamut sa ne spuna cat fac

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Ovidiu1986 Sam Iul 08, 2023 5:56 am

rd210275 a scris:am senzatia ca stadioanele nu prea se umplu, dar merg pe 90% oricum, deci renteaza sa il faci mai mare. dar nu pot stii, astia cu stadioane mamut sa ne spuna cat fac

prezenta la meciuri mai e influentata de fan club, nivel de marketing, daca ai optiunea de 20% etc.
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Mishu Mar Iul 25, 2023 1:34 am

Sezon 56 dupa ce a urcat Gasca Nebuna si a retrogradat Sepsi. Sezonul trecut a fost curat, fara meciuri forfait, echilibrat. Pare ca va fi o lupta Inter-Platonesti dar personal cred ca Inter nu scapa promovarea in noul sezon.

Eu am terminat pe 5, decent ca nou promovată fara mari investitii. Rocar merge inainte cu strategia "Viitorul" si, ca prim obiectiv, va incerca in acest sezon sa transfere si sa rodeze cat mai multi tineri care le vor lua locul celor ce au crescut si isi iau zborul. Cu riscul unei retrogradari, dar cine stie.

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Coolyman apreciază acest mesaj

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Ovidiu1986 Mier Iul 26, 2023 7:04 am

Mishu a scris:Sezon 56 dupa ce a urcat Gasca Nebuna si a retrogradat Sepsi. Sezonul trecut a fost curat, fara meciuri forfait, echilibrat. Pare ca va fi o lupta Inter-Platonesti dar personal cred ca Inter nu scapa promovarea in noul sezon.

Eu am terminat pe 5, decent ca nou promovată fara mari investitii. Rocar merge inainte cu strategia "Viitorul" si, ca prim obiectiv, va incerca in acest sezon sa transfere si sa rodeze cat mai multi tineri care le vor lua locul celor ce au crescut si isi iau zborul. Cu riscul unei retrogradari, dar cine stie.

Esti dragut dar canavarro are prima sansa.eu nu am portar bun si sunt pe minus cu finantele. Oricum taurii negrii si boldestiul plus Rocar sunt pietre tari la ei acasa. Cred ca va fii un campionat echilibrat. Mult succes tuturor!
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Coolyman și Mishu apreciază acest mesaj

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Mishu Mier Aug 02, 2023 3:42 am

Aici s-a inceput cu derbyul Inter-Platonesti, 2-0. Intr-adevar, acasa perform bine si voi mai face victime. Jucatorii sunt scumpi in acest inceput de sezon, cred ca am licitat si mers degeaba pe 10 jucatori in ultimile zile. Mai astept dar asta înseamnă ca daca nu cumpar nu pot nici vinde, trebuie sa am ce antrena. Si raman destul de competitiv daca nu vand. Cred totusi ca voi face transferurile si voi termina pe 7.

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Ovidiu1986 Lun Oct 23, 2023 9:27 am

Inca un sezon in care am dat-o in bara si deja asta chiar este o generatie ratata.ma gandesc sa ii vand pe toti Twisted Evil
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Mishu Lun Oct 23, 2023 10:19 am

Aici cred ca mai sunt 3 meciuri cheie: Petrolul-Platonesti, Rocar-Boldesti si Platonesti-Inter. In ceea ce ma priveste voi juca la fel de serios meciul cu Boldestiul, acum ramane de văzut pe cine prefera zeița Fortuna Smile Eu mai vand tineri, mai cumpar tineri, mai folosesc ceva batrani, nimic deosebit si sper sa stau in zona asta de loc 2-5 si in viitoarele sezoane.

Inca o echipa buna pica in liga 3, foarte probabil ca Petrolul se duce in 3. Ca si Sepsi sezonul trecut din cauza lipsei de activitate, etapa trecuta a avut si un meci inedit cu FCSB 8vs8 jucatori Smile

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Coolyman apreciază acest mesaj

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Lun Oct 23, 2023 10:41 am

Mishu a scris:Aici cred ca mai sunt 3 meciuri cheie: Petrolul-Platonesti, Rocar-Boldesti si Platonesti-Inter. In ceea ce ma priveste voi juca la fel de serios meciul cu Boldestiul, acum ramane de văzut pe cine prefera zeița Fortuna Smile Eu mai vand tineri, mai cumpar tineri, mai folosesc ceva batrani, nimic deosebit si sper sa stau in zona asta de loc 2-5 si in viitoarele sezoane.

Inca o echipa buna pica in liga 3, foarte probabil ca Petrolul se duce in 3. Ca si Sepsi sezonul trecut din cauza lipsei de activitate, etapa trecuta a avut si un meci inedit cu FCSB 8vs8 jucatori Smile
.

Șansa că Ovidiu sau Canavarro sa promoveze sta in tine, sunt sigur că vei juca pentru victoria ta.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1234
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Dum Oct 29, 2023 11:47 am

Mishu a scris:Aici cred ca mai sunt 3 meciuri cheie: Petrolul-Platonesti, Rocar-Boldesti si Platonesti-Inter. In ceea ce ma priveste voi juca la fel de serios meciul cu Boldestiul, acum ramane de văzut pe cine prefera zeița Fortuna Smile Eu mai vand tineri, mai cumpar tineri, mai folosesc ceva batrani, nimic deosebit si sper sa stau in zona asta de loc 2-5 si in viitoarele sezoane.

Inca o echipa buna pica in liga 3, foarte probabil ca Petrolul se duce in 3. Ca si Sepsi sezonul trecut din cauza lipsei de activitate, etapa trecuta a avut si un meci inedit cu FCSB 8vs8 jucatori Smile

Ce etapa, ce rezultat bun pentru Ovidiu și Canavarro!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1234
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Ovidiu1986 Lun Oct 30, 2023 12:55 am

un sfarsit de campionat pe muchie de cutit cu sanse egale de promovare pentru primele 3 clasate.Cu un plus pentru canavarro daca se va ajunge la ultima etapa bazandu-ma pe rezultatele slabe care le am in deplasare cu echipele bune...
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Coolyman și Mishu apreciază acest mesaj

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Mishu Dum Noi 12, 2023 4:18 pm

De aici a urcat Platonesti si a venit Parfumul Teilor care probabil e favorita la promovare. Un gol pe finalul ultimei etape si ar fi urcat Inter. Pe mine, ca si la inceputul sezonului trecut, ma bate gandul ca ar fi mai bine sa retrogradez si sa folosesc in bloc jucătorii tinerii, am destui bunicei. Dar depinde cum ies dupa primele 4 etape in care am meciuri cu Inter, Boldestiul si Teii.

Succes, cel mai bun sa castige urmatorul sezon!

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Coolyman apreciază acest mesaj

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Mishu Dum Ian 28, 2024 11:30 am

Al treilea meci consecutiv in care iau cartonas rosu prin minutul 40 si nici nu joc cheie. Lucrul asta e cam greu de intamplat in fotbalul real. Din cauza asta am pierdut 2 puncte mari in deplasare la un semi-bot dar mergem inainte. Totusi, voi baga in restul sezonului mult mai multi tineri, pana acum nu-i bagam pentru ca as fi pierdut cateva puncte la puterea echipei dar vad ca le pierd oricum prin eliminari. Pregatim bine meciurile sa avem jucatori odihniti 100, suntem atenti la forma lor, suntem reactivi sa carpim echipele si sa facem transferuri si duminica pac! eliminare in min 40, urmatoarea saptamana iar, urmatoarea saptamana iar, samd...

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Mishu Mier Feb 28, 2024 7:35 am

Deznodamant final asemanator cu cel din ultimile sezoane, campioana este echipa ce venise din liga 1, felicitari pentru Teii!

Un meci bizar jucat de mine in ultima etapa, raportul la ocazii a fost doar 1-0. Folosind amandoi aceleasi sisteme de joc ca acum, ultimile meciuri intre mine si Boldestiul au generat fiecare intre 10-20 ocazii.
In urmatorul sezon voi incerca treaba cu antrenorul ce da potential 100% juniorilor, centrul de tineret 7 e gata maine! Sper sa am noroc, poate va beneficia din asta si nationala. Renunt astfel la antrenorul ce da chimia jucatorilor 100%, lotul e stabil. Voi incerca din sezonul viitor sa folosesc 10 tineri in meciurile de liga, probabil 5 titulari plus 5 inlocuiri. Va scadea performanta echipei dar pentru viitor e mai bine asa. Sunt multumit pe jumatate, mai trebuie sa muncesc pe piata, doar jumatate din tineri sunt cu potential sa intru cu ei pe viitor in prima liga.

Sa vedem luni cine pica si cine urca la noi aici. Bafta!

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Mier Feb 28, 2024 11:56 pm

Mishu a scris:Deznodamant final asemanator cu cel din ultimile sezoane, campioana este echipa ce venise din liga 1, felicitari pentru Teii!

Un meci bizar jucat de mine in ultima etapa, raportul la ocazii a fost doar 1-0. Folosind amandoi aceleasi sisteme de joc ca acum, ultimile meciuri intre mine si Boldestiul au generat fiecare intre 10-20 ocazii.
In urmatorul sezon voi incerca treaba cu antrenorul ce da potential 100% juniorilor, centrul de tineret 7 e gata maine! Sper sa am noroc, poate va beneficia din asta si nationala. Renunt astfel la antrenorul ce da chimia jucatorilor 100%, lotul e stabil. Voi incerca din sezonul viitor sa folosesc 10 tineri in meciurile de liga, probabil 5 titulari plus 5 inlocuiri. Va scadea performanta echipei dar pentru viitor e mai bine asa. Sunt multumit pe jumatate, mai trebuie sa muncesc pe piata, doar jumatate din tineri sunt cu potential sa intru cu ei pe viitor in prima liga.

Sa vedem luni cine pica si cine urca la noi aici. Bafta!

Bafta, sa iti dea sf. Axiss jucatori buni de crescut!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1234
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Mishu Dum Apr 07, 2024 8:00 am

Asta-i un fel de anunț public. Pentru ca am folosit si joi in cupa titularii si au conditie mica, ma vad nevoit sa bag tinerii azi cu Inter, cred ca oricum as fi pierdut dar sper ca nu o sa fiu demolat. E deja ora 19 si Ovidiu nu mai are cum sa mai modifice echipa sa joace relaxat. Evident ca si in meciul cu Poli o sa joc tot asa ca sa nu influentez lupta lor. Cred ca e solutia optima si pentru mine dar si sa fiu fair, pe mine nu ma influenteaza altfel pentru ca etapa viitoare am cu un bot. Meciurile de acasa o sa le joc tare, asta-i sigur.

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Ovidiu1986 Lun Apr 15, 2024 12:26 am

Am primit ieri o corectie din partea motorului Very Happy . Un adversar mai slab care a jucat si low importance dar mi-a aplicat un 4-1 sec. Urmeaza 4 meciuri de foc cu2 echipe redutabile: Boldesti si contracandidata la promovare Poli Timisoara. Cred ca 99% o sa ratez promovarea din nou. Cu inca un sezon in liga 2 actuala generatie va deveni clar ratata si sincer nu mai am chef sa ma apuc de crescut iar alti juniori....
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Coolyman apreciază acest mesaj

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Lun Apr 15, 2024 8:08 am

Ovidiu1986 a scris:Am primit ieri o corectie din partea motorului Very Happy . Un adversar mai slab care a jucat si low importance dar mi-a aplicat un 4-1 sec. Urmeaza 4 meciuri de foc cu2 echipe redutabile: Boldesti si contracandidata la promovare Poli Timisoara. Cred ca 99% o sa ratez promovarea din nou. Cu inca un sezon in liga 2 actuala generatie va deveni clar ratata si sincer nu mai am chef sa ma apuc de crescut iar alti juniori....

Da, cam grea corecția! Totuși șanse sunt, bafta!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1234
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 3 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum