FA Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liga I- sezon 50

+2
Mike01Aex
GRM
6 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  GRM Dum Oct 24, 2021 10:39 pm

Frumoase statistici. Multumim !
GRM
GRM

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/10/2021

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  Ovidiu1986 Mier Oct 27, 2021 10:01 am

Coolyman a scris:
Mike01Aex a scris:
Ovidiu1986 a scris:
METALL a scris:Ce ai patit de prelungesti sederea in Liga a 2-a?

Mai lasam si alte echipe sa adune titluri Embarassed cheers

Ceva adevar se gaseste in cele spuse de Ovidiu Wink cu precizarea ca nu se poate face compartie intre cele 2 echipe.
Intre sezoanele 30 si 39 Inter Sibiu si Zulmde au adunat 8 titluri de campioni (Inter - 5, Zulmde - 3) si 5 cupe ale Romaniei (Zulmde - 3, Inter -2)
P.S. ce spune cooly este adevarat 100%, posibil sa ajung si prin liga 3, dar nu ajung la fund  cheers

Corect, mărețe vremuri...sper că tandemul Gabi- Cooly sa repete performanta voastra, viitorul suna bine tinând cont de puterea echipelor in momentul actual, Gabi a depășit bariera ratingului de 90, eu țin aproape, probabil vom ajunge spre 95, macar cu atât sa ne putem lauda la finalul generației actuale.

daca ajungeti la 95, dupa varful de 95 o sa mai dominati sezoane bune Liga 1.Sincer nu am deslusit taina cum de ajung jucatori cu overall peste 100 si si la valori de 30 de milioane de euro.II antrnati doar la skilul principal pana la maxim si la restul doamne ajuta?

Ce e mai ok: sa ai un fundas cu tackling si cap cu valoare la ambele 20 sau sa fie la tacling 25 si la cap 14-15?
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Coolyman și GRM apreciază acest mesaj

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  GRM Mier Oct 27, 2021 11:51 am

Sincer sunt foarte multe variabile in jocul asta. Dar daca ai fundasi sub 1.85 mergi pe max aparare si cat poti cap. Daca ai peste 1.85 bagi cap max si cat poti aparare. Eu asa am facut. Jucatorii , eu am avut noroc si am extras in careva sezoane 5 juniori foarte buni , ei au fost scheletul pe care am cumparat altii juniori si impreuna i-am crescut. Dar toti au fost buni peste media varstei lor. De exemplu Tamas , atacantul o sa treaca de 32 mil euro...O sa fie cel mai bun atacant din istoria Romaniei in FA. O sa vedeti . Deja este pe locul 6 la goluri marcate pentru nationala la doar 26 ani. Sincer eu am avut noroc si inspiratie sa-mi fac lotul asa. Eu am ales sa am un nucleu f bun de 12 jucatori , Cooly merge un pic pe alta strategie mai complexa dar foarte buna . El are foarte mare diversitate si dubluri pe posturi. Apropo eu vreau sa ating 100 forta nu 95 😜🥂🍾
HAI ROMANIA !!!!! 🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩
Sper sa iesim din grupa !🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩
GRM
GRM

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/10/2021

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  Ovidiu1986 Mier Oct 27, 2021 10:47 pm

Daca treci de 95 si ajungi 100 cred ca te poti bate pe urma la champions league cheers
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

GRM apreciază acest mesaj

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  GRM Mier Oct 27, 2021 11:08 pm

Momentan sunt pe locul 27 FA ca forta ... Cea mai mare forta atinsa de o echipa din Ro.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
GRM
GRM

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/10/2021

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Joi Oct 28, 2021 8:07 am

Ovidiu1986 a scris:
Coolyman a scris:
Mike01Aex a scris:
Ovidiu1986 a scris:
METALL a scris:Ce ai patit de prelungesti sederea in Liga a 2-a?

Mai lasam si alte echipe sa adune titluri Embarassed cheers

Ceva adevar se gaseste in cele spuse de Ovidiu Wink cu precizarea ca nu se poate face compartie intre cele 2 echipe.
Intre sezoanele 30 si 39 Inter Sibiu si Zulmde au adunat 8 titluri de campioni (Inter - 5, Zulmde - 3) si 5 cupe ale Romaniei (Zulmde - 3, Inter -2)
P.S. ce spune cooly este adevarat 100%, posibil sa ajung si prin liga 3, dar nu ajung la fund  cheers

Corect, mărețe vremuri...sper că tandemul Gabi- Cooly sa repete performanta voastra, viitorul suna bine tinând cont de puterea echipelor in momentul actual, Gabi a depășit bariera ratingului de 90, eu țin aproape, probabil vom ajunge spre 95, macar cu atât sa ne putem lauda la finalul generației actuale.

daca ajungeti la 95, dupa varful de 95 o sa mai dominati sezoane bune Liga 1.Sincer nu am deslusit taina cum de ajung jucatori cu overall peste 100 si si la valori de 30 de milioane de euro.II antrnati doar la skilul principal pana la maxim si la restul doamne ajuta?

Ce e mai ok: sa ai un fundas cu tackling si cap cu valoare la ambele 20 sau sa fie la tacling 25 si la cap 14-15?

Sincer nu știu să-ți răspund la întrebare. Așa cum spunea și Gabi eu am antrenat un pic diferit fata de el, nu am dat skilului principal mai mult de 22-23, am preferat sa vin și cu skilul secundar cat mai aproape de 20. Într-un fel are dreptate, cred că am greșit cu fundasul ăla de 2 m, trebuia să îi dau cap mai mult decât apărare și probabil scotea mai multe stele...mă uit la atacantul Tamaș, are cap și fiind foarte înalt scoate mult mai bine decât Nedved al meu care e mai bun la atac și la cap deocamdată, dar nu are înălțime. Sunt multe variabile dar cert e un lucru...una e sa pleci la drum cu jucători de 17 ani și peste 35 itc una e sa pleci cu ei de la 25 la 17 ani. Nu pare mare diferență, dar în final se cunoaște. Vedem ce va fi, aștept și eu să sar de 90, sper sa fie sezonul asta, deși sunt un pic sub Gabi la media de vârstă. Sper sa pot sa prind și eu un titlu doua și să nu le ia pe toate Gabi, mă gândesc și la cupa, poate peste 1-2 sezoane mă axez pe Champions League...o sa vad. Cert e că amândoi avem echipe tari de tot, fără falsă modestie, e diferență mare între noi si restul ligii. O seara frumoasa!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1236
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

GRM apreciază acest mesaj

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  GRM Joi Oct 28, 2021 8:30 pm

N-ai cum sa nu castigi titluri , la ce lot solid ai.
Nu stiu daca am antrenat eu mai bine skilurile , posibil sa nu conteze asa mult...
De multe ori meciul este decis de motorul jocului si uneori decide ciudat Smile)).

- Valoare jucatori.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Cum spuneam mai sus , eu am avut noroc si in 3-4 sezoane am tras 5 jucatori buni si foarte buni pentru Romania (4 fiind la nationala mare)
GRM
GRM

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/10/2021

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  METALL Vin Oct 29, 2021 2:51 am

Vad ca tot Cezar Nedelcu, jucatorul din pepiniera mea si crescut de mine, ramane cel mai tare Smile))
Mai vad ca ati cam inceput sa va laudat pe aici...

Intrebare: La cat aveti centrul de performanta al meciurilor? Laughing
Ce nivel aveti la Centrul de juniori?

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2723
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

GRM apreciază acest mesaj

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  GRM Vin Oct 29, 2021 3:23 am

Dupa zece ani de cercetari si stat in umbra am iesit si noi la lumina Smile)))) Acuma na , ne laudam cu munca noastra . 😂😂😂😂😂😂
Eu am 5 la tineret, 4 la centru. 0 marketing ,6 medical, 7 antrenament.
GRM
GRM

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/10/2021

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Vin Oct 29, 2021 1:22 pm

METALL a scris:Vad ca tot Cezar Nedelcu, jucatorul din pepiniera mea si crescut de mine, ramane cel mai tare Smile))
Mai vad ca ati cam inceput sa va laudat pe aici...

Intrebare: La cat aveti centrul de performanta al meciurilor? Laughing
Ce nivel aveti la Centrul de juniori?

Deocamdată, dar în câteva săptămâni nu va mai fi...ne lăudăm și noi daca nimeni nu ne lauda...marketing 0, facilitate medicala 7, terenuri 7, pregătire meciuri 4, academie 4
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1236
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  Mike01Aex Sam Oct 30, 2021 3:00 am

Coolyman a scris:Deocamdată, dar în câteva săptămâni nu va mai fi...ne lăudăm și noi daca nimeni nu ne lauda...

Eu o sa notez in statistici, dar peste cateva editii cheers
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1400
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Coolyman și GRM apreciază acest mesaj

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Sam Oct 30, 2021 5:39 am

Mike01Aex a scris:
Coolyman a scris:Deocamdată, dar în câteva săptămâni nu va mai fi...ne lăudăm și noi daca nimeni nu ne lauda...

Eu o sa notez in statistici, dar peste cateva editii cheers

Sper sa nu din doar istorie...sa fim in continuare prezenți printre cei buni. Va salut, weekend plăcut!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1236
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  Ovidiu1986 Sam Oct 30, 2021 7:36 am

eu 7 la antrenament si tineret; 6 la centru si 2 la medical. In perioada de glorie 7 la antrenament si centru,5 la juniori si 3 la medical
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  METALL Dum Oct 31, 2021 11:41 pm

Eu am asa:
7 - Terenuri antrenament si Academie
2 - Marketing si medical
4 - Centru de pregatire al meciurilor

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2723
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  rd210275 Dum Noi 14, 2021 12:11 pm

Outside the topic
weekendul asta, dupa mult timp, am avut victorii pe linie (HT, GU, SK si FA). Fara sa joc cu boti

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  METALL Dum Noi 14, 2021 10:37 pm

Felicitari!
Eu am renuntat la SK...
Am ramas doar cu FA.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2723
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  rd210275 Dum Dec 05, 2021 12:34 pm

Urmeaza etapa intermediara. Si chiar daca se stiu 3 echipe retrogradate, lucrurile nu sunt deloc linistite, ba chiar e jungla la locul 6. Cat despre titlu, e o treaba in doi.

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  METALL Lun Dec 06, 2021 6:12 am

Mie mi-e teama ca promovez fara sa vreau... Sad
Nici eu, nici SparT nu vrem...

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2723
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Coolyman apreciază acest mesaj

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  rd210275 Lun Dec 06, 2021 1:32 pm

ce va mai alintati....

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  METALL Lun Dec 06, 2021 10:40 pm

Nu suntem pregatiti pt Liga1.
Nu am atins nivelul de supravietuire in jungla cu lei grei Very Happy

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2723
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  GRM Mar Dec 07, 2021 12:28 am

Da, jungla-i mare chiar daca suntem putini suntem romani pur sange. Sa stiti ca decat sa castig un meci cum a castigat FCSB-UTA cu arbitrii prefer sa joc in ultima liga. Aluzia fiind facuta in FA fata de unii jucatori care trateaza unele echipe cu monede diferite . CONCLUZIA ii , stati in liga in care va simtiti cel mai bine si unde toata lumea joaca frumos si cinstit la fel cum am castigat eu cele doua campionate, fara favoruri ,fara ca cineva din Arad sa ma fi menajat intr-un joc... Asta-i singurul comentariu care-l mai las aici pt sezonul 50. O zi faina, sa aveti si Sarbatori fericite.
GRM
GRM

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/10/2021

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Mar Dec 07, 2021 1:33 pm

GRM a scris:Da, jungla-i mare chiar daca suntem putini suntem romani pur sange. Sa stiti ca decat sa castig un meci cum a castigat FCSB-UTA cu arbitrii prefer sa joc in ultima liga. Aluzia fiind facuta in FA fata de unii jucatori care trateaza unele echipe cu monede diferite . CONCLUZIA ii , stati in liga in care va simtiti cel mai bine si unde toata lumea joaca frumos si cinstit la fel cum am castigat eu cele doua campionate, fara favoruri ,fara ca cineva din Arad sa ma fi menajat intr-un joc... Asta-i singurul comentariu care-l mai las aici pt sezonul 50. O zi faina, sa aveti si Sarbatori fericite.

Fii mai explicit ... Razz spune cu subiect și predicat la ce te referi că să înțeleagă toată lumea.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1236
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  METALL Dum Dec 12, 2021 10:34 pm

GRM a scris:Da, jungla-i mare chiar daca suntem putini suntem romani pur sange. Sa stiti ca decat sa castig un meci cum a castigat FCSB-UTA cu arbitrii prefer sa joc in ultima liga. Aluzia fiind facuta in FA fata de unii jucatori care trateaza unele echipe cu monede diferite . CONCLUZIA ii , stati in liga in care va simtiti cel mai bine si unde toata lumea joaca frumos si cinstit la fel cum am castigat eu cele doua campionate, fara favoruri ,fara ca cineva din Arad sa ma fi menajat intr-un joc... Asta-i singurul comentariu care-l mai las aici pt sezonul 50. O zi faina, sa aveti si Sarbatori fericite.

Iar ai pus coada pe spinare? Cine pe cine a menajat?
Unde-i baiul?

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2723
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Coolyman apreciază acest mesaj

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  Coolyman Lun Dec 13, 2021 11:39 am

METALL a scris:
GRM a scris:Da, jungla-i mare chiar daca suntem putini suntem romani pur sange. Sa stiti ca decat sa castig un meci cum a castigat FCSB-UTA cu arbitrii prefer sa joc in ultima liga. Aluzia fiind facuta in FA fata de unii jucatori care trateaza unele echipe cu monede diferite . CONCLUZIA ii , stati in liga in care va simtiti cel mai bine si unde toata lumea joaca frumos si cinstit la fel cum am castigat eu cele doua campionate, fara favoruri ,fara ca cineva din Arad sa ma fi menajat intr-un joc... Asta-i singurul comentariu care-l mai las aici pt sezonul 50. O zi faina, sa aveti si Sarbatori fericite.

Iar ai pus coada pe spinare? Cine pe cine a menajat?
Unde-i baiul?

Mie mi-a transmis pe FA, o inepție, de asta îl rog pe Gabi sa vă spună el despre ce e vorba... Razz
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1236
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  rd210275 Dum Dec 19, 2021 11:27 am

nu va mai certati pe insinuari, mergem direct la subiect.
daca conteaza, eu ma bucur ca sunt sigur ca sezonul urmator sunt tot in liga I cu 3 etape inainte de final

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga I- sezon 50 - Pagina 2 Empty Re: Liga I- sezon 50

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum