FA Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liga 1-Sezon 32

5 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Liga 1-Sezon 32 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1-Sezon 32

Mesaj  Mike01Aex Lun Dec 28, 2015 1:45 am

A citit axiss mesajul meu de saptamana trecuta si s-a revansat: a eliminat un jucator de la echipa adversa dupa 30 de minute, sa am timp sa realizez cea mai categorica victorie din deplasare. Acum sunt deasupra ,,valului" (liniei de salvare), sa vad dupa ultima etapa Wink
P.S. FELICITARI Ovidiu pentru inca un titlu de campion. La mai multe !!!
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1408
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1-Sezon 32 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1-Sezon 32

Mesaj  Ovidiu1986 Dum Ian 03, 2016 11:57 am

Campionii, campioniiii cheers cheers .A fost un campionat nebun...Am avut 7 puncte avans apoi am ajuns e locul 3 la 5 puncte de lider ca sa termin la 8 puncte avans. Am avut cea mai buna aparare cu 19 goluri primite si al doilea atac cu 38 de goluri marcate  plus cel mai bun golaveraj +19. Am avut sezonul acesta cel mai mare rating scos 71.7 si am avut golgheterul ligii David Madle alaturi de Dragos Banica al lui Mike.Daca nu pierdeam finala cupei era sezonul perfect, asa pe langa parcursul bun din cupa Romaniei si a unuia bunicel in champions league (am ratat calificarea la mustata) consider ca am avut un sezon de nota 9.50.

Se anunta un sezon 33 foarte echilibrat care probabil va fii decis in ultimele 2 etape deoarece sunt echipe tot mai apropiate valoric.Pentru mine probabil ultimul in care actuala generatie poate sa mai aspire la ceva trofee.Anunt de pe acum ca vreau eventul, singurul lucru care il mai vreau de la FA lol!
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 975
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1-Sezon 32 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1-Sezon 32

Mesaj  Mike01Aex Dum Ian 03, 2016 12:13 pm

BRAVOS!!!!!! FELICITARI CAMPIOANEI king !!!

Acum sa nu crezi ca doar tu esti fericit, fiecare cu fericirea lui . Si eu sunt bucuros cheers cheers cheers ca am scapat de retrogradare (meritat zic) si ma pregatesc serios pentru sezonul urmator. Joc totul pe campionat, asa sa nu faci tu eventul si apoi sa renunti la joc Wink
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1408
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1-Sezon 32 - Pagina 2 Empty Felicitari!

Mesaj  Coolyman Dum Ian 03, 2016 12:52 pm

Felicitari pentru titlu Ovidiu, bafta in lupta pentru event sezonul viitor...felicitari tuturor, a fost un sezon frumos, pentru unii mai bun, pentru altii ( cei retrogradati ) mai putin bun, e important sa continuam, sa antrenam si sa speram ca vom reveni mai puternici ( asa cum a facut- o Ovidiu ) in sezoanele viitoare. La mine nu stiu ce nu a mers, poate si accidentarile in momente cheie au influientat prestatia echipei, poate suspendarile, poate motorul jocului...poate vanzarea lui Profir...Smile)). Imi doresc sa am din nou onoarea de a fi in prima liga, o sa- mi fie dor de meciurile tari pe care le- am avut cu voi. Va salut!
P.S. La multi ani 2016 !
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1-Sezon 32 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1-Sezon 32

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum