FA Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Barfe in Liga 2.1

+3
spartul
AC MMB
Coolyman
7 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 4 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Mishu Dum Apr 21, 2024 12:17 pm

Inter a batut azi Poli dar decisive eu zic ca vor fi meciurile lor in deplasare cu echipele de pe 3-6. Echipe suficient de bune pt a face surprize inclusiv prin random. Inter mai are 2 astfel de meciuri iar Poli 3. Sigur, si meciul retur Poli-Inter care e pe 12 mai, dupa mine daca Inter nu pierde acolo are chiar prima sansa.
Eu voi trage pt o pozitie cat mai sus si o sa caut sa fac maxim acasa, daca prind locul 3 ar fi mega-super. Bafta, cel mai bun sa castige si bucurati-va de joc!

Mishu

Mesaje : 64
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 4 Empty re...

Mesaj  Coolyman Lun Apr 22, 2024 2:12 am

Mishu a scris:Inter a batut azi Poli dar decisive eu zic ca vor fi meciurile lor in deplasare cu echipele de pe 3-6. Echipe suficient de bune pt a face surprize inclusiv prin random. Inter mai are 2 astfel de meciuri iar Poli 3. Sigur, si meciul retur Poli-Inter care e pe 12 mai, dupa mine daca Inter nu pierde acolo are chiar prima sansa.
Eu voi trage pt o pozitie cat mai sus si o sa caut sa fac maxim acasa, daca prind locul 3 ar fi mega-super. Bafta, cel mai bun sa castige si bucurati-va de joc!

Eu va astept, probabil inca un sezon ( la cat de bine merge echipa am curaj sa mai bag un sezon in afara de asta ). Dupa aia o sa lipsesc o vreme din peisaj Very Happy , numai bine sa ma ocup de a doua echipa. Mi-am facut planuri, inca un trofeu major ( cupa sau titlu )- daca ar fi doua nu m-as supara lol! , doua clasari pe podium atat in cupa cat si in liga, 1/8 in CL iar cel mai mare obiectiv e sa intru in primele 20 de echipe din FA ca rating. Momentan sunt pe 21, foarte aproape de locul 20. Ar fi fantastic si cu adevarat o performanta mare pentru comunitatea noastra. O saptamana frumoasa tuturor!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1238
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Mishu apreciază acest mesaj

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 4 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Mishu Dum Mai 05, 2024 3:33 pm

Rocar-Poli era unul din meciurile cheie de care vorbeam, din punct de vedere al promovarii. Iepurașul de Paște a fost darnic cu Poli, scor final 0-2 dar cu nr de ocazii, puterea echipei, posesie, cap, forma, experiență in favoarea gazdelor. In concluzie, ar fi fost un joc de 1X insa randomul loveste din nou sau exista oare o explicație tactica? Sezonul asta imi da o impresie urata de prea mult hazard si rezultate aiurea vezi si meciul lui Inter de acum cateva etape.
Mai am de invatat din punct de vedere tactic, m-am ocupat mai mult de dezvoltarea lotului, infrastructura e gata. Cu Poli a fost inaugurat stadionul la 50k, academia si terenurile sunt la 7. Nu vad sens unui stadion mai mare fara marketing de nivel mare.

Etapa viitoare va fi Poli-Inter care va putea lamuri soarta promovarii. Pentru locul 3 ne luptam 4 echipe despărțite de 2 puncte. Eu voi avea ambitii in sus dupa ce mai cresc cateva sezoane tinerii pe care ii am.

Un sigur junior bun scos până acum in acest sezon cu academia la 100 + stafful ce da potentialul jucătorilor din start 100. Din păcate a fost un portar, ar fi fost bun pentru naționala noastră daca nu se năștea indian  Crying or Very sad  E o loterie, poti sa nu obții nimic din activarea acelui staff sau poti da unui viitor star de 16 ani potential 100 in loc de 75, asta inseamna numai in primul an 2 puncte la total.

Mishu

Mesaje : 64
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Coolyman apreciază acest mesaj

Sus In jos

Barfe in Liga 2.1 - Pagina 4 Empty Re: Barfe in Liga 2.1

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum