Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 participanți

In jos

Cupele europene 2012-2013 Empty Cupele europene 2012-2013

Mesaj  rd210275 Mar Oct 23, 2012 12:09 pm

Neasteptat sau nu, se pare ca iar contam si in Europa. Chiar daca este de abia minutul 58, cu riscul de a fi contrazis de rezultatul final al partidei, jos sapca in fata Clujului. Spre deosebire de anii precedenti, aratam ca putem sa fim lei nu numai in campionat, ci si in afara.

Sper ca vom avea doua echipe in primavara!

Mesaj  METALL Mar Oct 23, 2012 10:05 pm

Cu totii speram sa ajungem in primavara.
Meciul s-a terminat egal 1-1, insa pe un teren mlastinos care ne-a dus cu gandul mai degraba la Calugareni si cu un om in minus de prin minutul 20 si ceva...
Repriza a doua a fost destul de "dureroasa", noi baricadandu-ne in aparare, ei aruncand trasoare in careu si pana la urma a iesit golul cu aportul greselii fundasilor centrali cumulate cu ale lui Felgueiras care a aparat tot restul meciului providential.
Un rezultat bun pana la urma, avem 4 puncte, insa daca nu facem macar un egal acasa cu turcii va fi foarte greu.

Mesaj  AC MMB Mier Oct 24, 2012 12:33 am

Rezultatul CFR-ului e bun, tinand cont de rezultatul de la manchester. De acum incepe greul pentru CFR, cu Galata si Braga.
Poate o sa iasa bine
AC MMB
AC MMB

Mesaje : 367

Sus In jos

Mesaj  canavarro Mier Oct 24, 2012 12:54 pm

Eu zic ca daca l-au schimbat pe Andone, echipa o sa se duca in jos, in UCL, si o sa mai urce in campionat