FA Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Discutii libere

+10
spartul
Litalgion
Mike01Aex
Coolyman
Ovidiu1986
joker2301
AC MMB
canavarro
rd210275
METALL
14 participanți

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  GRM Sam Noi 26, 2022 12:22 pm

rd210275 a scris:Pacat ca nu vei ramane in top

Nu-i stres...Am jucat atatia ani inainte de aceste performante ai n-am castigat nimic...Acum sunt implinit.  rabbit
Au fost altii inaintea mea in top, am venit eu, ii Cooly si il vor inlocui urmatorii Smile)) si tot asa multi se pot bucura de performante.
GRM
GRM

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/10/2021

Coolyman apreciază acest mesaj

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  Mishu Lun Dec 12, 2022 2:14 pm

Am mai ramas inca un sezon in liga 3. Nu deliberat dar s-a intamplat sa joc intr-o liga si cu un adversar care se loga, nu numai cu boti si semiboti cu pensionari. Valoare de promovare cred ca ar fi fost, 2-3 echipe din cele 16 promovate au fost superioare, intre care si adversarul din ediția trecuta.
Am uitat cat de frustrant e jocul. Meci decisiv in ultima etapa, fix cel mai bun jucator si capitan accidentat pe parcurs, inlocuit cu unul slab si care nu era nici de acelasi post. Tot raul spre bine pt ca nu voi mai lua pensionari pt liga 2 si voi avea inca un sezon linistit de crestere. Adevărul e ca in ultimile luni nu am fost asa de activ, nu am mai stat nici sa caut tineri, e mai bine inca un sezon aici.

Juniori (ca tot e inceput de sezon cu 100%).. unul scos acum un an, bun de liga 2. Culmea, nici nu e român ci englez. In rest.. vax albina, crema puca!

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

GRM apreciază acest mesaj

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  GRM Lun Dec 12, 2022 9:14 pm

Mishu a scris:Am mai ramas inca un sezon in liga 3. Nu deliberat dar s-a intamplat sa joc intr-o liga si cu un adversar care se loga, nu numai cu boti si semiboti cu pensionari. Valoare de promovare cred ca ar fi fost, 2-3 echipe din cele 16 promovate au fost superioare, intre care si adversarul din ediția trecuta.
Am uitat cat de frustrant e jocul. Meci decisiv in ultima etapa, fix cel mai bun jucator si capitan accidentat pe parcurs, inlocuit cu unul slab si care nu era nici de acelasi post. Tot raul spre bine pt ca nu voi mai lua pensionari pt liga 2 si voi avea inca un sezon linistit de crestere. Adevărul e ca in ultimile luni nu am fost asa de activ, nu am mai stat nici sa caut tineri, e mai bine inca un sezon aici.

Juniori (ca tot e inceput de sezon cu 100%).. unul scos acum un an, bun de liga 2. Culmea, nici nu e român ci englez. In rest.. vax albina, crema puca!
Eu trag doar petarde de la academie...am tras acuma la inceput de sezon cu 100%  calitate un jucator de 17 ani total 18....nici macar jenibil nu pot sa spun...sper ca in toata reconstructia echipei sa trag macar un jucator mediu spre foarte bun. 
Mishu, ai lot foarte bun, succes.
GRM
GRM

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/10/2021

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  spartul Dum Dec 25, 2022 4:21 am

Merry Christmas everybody!!!!

spartul

Mesaje : 322
Data de inscriere : 12/04/2013
Localizare : iasi

Mike01Aex, Mishu și GRM apreciază acest mesaj

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  METALL Lun Dec 26, 2022 10:38 pm

Sarbatori cu bine!!!!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2723
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

spartul, Mishu și GRM apreciază acest mesaj

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  spartul Sam Dec 31, 2022 12:16 pm

La mulți ani Romania!!!!

spartul

Mesaje : 322
Data de inscriere : 12/04/2013
Localizare : iasi

Mishu și GRM apreciază acest mesaj

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  METALL Mar Ian 17, 2023 7:54 am

Dupa meciurile internationale, s-au actualizat clasamentele grupelor si cam atat...
Conditia si experienta jucatorilor, ba, meciurile internationale viitoare la fel, transferurile care s-au finalizat de 1,5h au ramas blocate, iar jucatorii nu sunt vizibili in noile lor echipe...
Paginile se incarca greoi...
Sa speram cu nu va crapa iar server-ul... Rolling Eyes

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2723
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Coolyman apreciază acest mesaj

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  Mishu Joi Ian 19, 2023 4:49 am

Da, incercam sa intru si eu tot atunci dar nu ma lasa deloc si scria ca se efectueaza niste schimbari in joc. Unde chemi un junior vad ca poti sa chemi si un jucator pe o pozitie exacta, era asta si sunt eu aiurit sau au adaugat acum?

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty re...

Mesaj  Coolyman Joi Ian 19, 2023 6:14 am

Mishu a scris:Da, incercam sa intru si eu tot atunci dar nu ma lasa deloc si scria ca se efectueaza niste schimbari in joc. Unde chemi un junior vad ca poti sa chemi si un jucator pe o pozitie exacta, era asta si sunt eu aiurit sau au adaugat acum?

Salut, era, o data pe sezon poti face asta. Dupa amiaza placuta!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1235
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Ce declaram in urma cu multi ani

Mesaj  Coolyman Joi Mai 11, 2023 5:40 am

Am gasit chestia asta in arhiva declaratiilor de presa...
Coolyman (F.C. Dinamo Suceava)
Un nou inceput! (07.04.19 22:33)
Se pare ca este nevoie sa trecem prin focul ligii a-III-a pentru a cali viitorii campioni. 19 sezoane au trecut de la ultimul meci in liga a-III-a, dar de acolo am inceput ascensiunea, sper sa fie la fel si de data asta, avem copii talentati, trebuie rabdare si vom reusi.

Timpul mi-a dat dreptate, ulterior am adunat 9 trofee ( 7 cupe, 2 titluri ) plus inca vreo 5 clasari pe locul II al Ligii I...si poate cea mai mare perfomanta a unei echipe din Romania, SEMIFINALA de Cupa a Campionilor. Povestea frumoasa continua, vad cel inca 3-4 sezoane pline de trofee, am un aversar care deocamdata conduce in clasamentul primei ligi dar sper sa il prind din urma cat de repede...imi doresc si cupa, probabil e cea mai dorita cupa pentru ca vreau sa ajung la 10 trofee. Inca pot declara ca echipa creste ( experienta se aduna, am jucatori cu rezistenta jos carora acum le dau antrenament iar unii inca iau antrenament frumos la skilurile principale ), in afara a doi jucatori de 33 de ani, restul sunt in jurul a 30 de ani si chiar mai jos. Am reusit transferul unui mijlocas ofensiv extrem de valoros, tanar ( la 28 de ani ), era veriga lipsa care sa imi permita sa asez si formatii mai ofensive, am imprumutat de la a doua echipa un fundas care ma poate ajuta in caz de nevoie si pe care il pot tine la club pana la 25 de ani. Am calitate, am cantitate, am jucatori pentru o groaza de asezari ( e cam naspa ca e bataie de cap:P  ), trebuie doar un pic de noroc. HAI DINAMO! cheers
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1235
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  rd210275 Dum Mai 14, 2023 2:55 pm

competitiv, ca de obicei

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  Mishu Vin Iun 02, 2023 5:54 am

Hmm.. cand deschid jocul de pe android imi apare asta:
Conexiunea nu este privată
Atacatorii pot încerca să îți fure informațiile de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (de exemplu, parole, mesaje sau date despre cardurile de credit). Află mai multe
NET::ERR_CERT_DATE_INVALID
Subject: hockeyarena.org
Issuer: R3
Expires on: 2 iun. 2023
Current date: 2 iun. 2023

Edit: s-a rezolvat, inteleg ca a fost la toti, acum apare certificat valabil pana la 31 august Smile

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  Mishu Mier Aug 02, 2023 3:21 am

Tare greu se cumpăra ceva la inceput de sezon, multi ofertanți si preturi prea mari. Tot plasand oferte, am gasit aceasta echipa in timpul unei licitatii: CSM Viitorul Retezat. Oferea vreo 2mil euro pe un jucator, curios dau pe echipa pt ca nu auzisem de ea la noi pana acum si vad un... ceh de prin liga 3 ceha.

Nume utilizator  karel549
Sex  Masculin
Vârstă  -
Oraș  nejsevernější Čechy
Club favorit  Viitorul Târgu Jiu, CSM Reşiţa, SG Dynamo Dresden
Jucător favorit  Enes Sali, José Luis Chilavert

De curiozitate stie cineva de unde pana unde, e insurat  Laughing  cu vreo romanca ceva si sta pe aici sau care-i faza?

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Coolyman apreciază acest mesaj

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  rd210275 Sam Aug 05, 2023 11:12 am

trimite-i un mesaj in romana, poate iti si raspunde

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Dum Aug 06, 2023 12:09 pm

Mishu a scris:Tare greu se cumpăra ceva la inceput de sezon, multi ofertanți si preturi prea mari. Tot plasand oferte, am gasit aceasta echipa in timpul unei licitatii: CSM Viitorul Retezat. Oferea vreo 2mil euro pe un jucator, curios dau pe echipa pt ca nu auzisem de ea la noi pana acum si vad un... ceh de prin liga 3 ceha.

Nume utilizator  karel549
Sex  Masculin
Vârstă  -
Oraș  nejsevernější Čechy
Club favorit  Viitorul Târgu Jiu, CSM Reşiţa, SG Dynamo Dresden
Jucător favorit  Enes Sali, José Luis Chilavert

De curiozitate stie cineva de unde pana unde, e insurat  Laughing  cu vreo romanca ceva si sta pe aici sau care-i faza?

Tipul se numește Daniel, locuiește în Cehia și singura lui legătură cu România sunt Carpații pe care i-a bătut în lung și în lat și pe care îi cunoaște mai bine decât noi, românii. Fiind pasionat de călătorii, ( cred că trăiește din asta având bloguri ), călătorește în diverse țări alaturi de soția sa stand minim o luna in fiecare loc. Așa a îndrăgit Romania și așa a simțit el sa pună numele echipei sale. Pe Instagram e Travelbeatcz. Va salut!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1235
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Mishu apreciază acest mesaj

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  Mishu Dum Mar 24, 2024 1:25 pm

Daca stie cineva de cel cu echipa taurii negri ar fi bine sa ii dea un semn. Nu s-a logat de pe 28.11 si a inceput sa piarda meciurile cu 0-3. Pe 7.04 ar face 16 ani in joc dar Axiss sterge cam repede conturile ce pierd forfait cateva meciuri (pățit chiar de mine acum fix 3 ani).

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  joryka Lun Mar 25, 2024 4:16 am

Mishu a scris:Daca stie cineva de cel cu echipa taurii negri ar fi bine sa ii dea un semn. Nu s-a logat de pe 28.11 si a inceput sa piarda meciurile cu 0-3. Pe 7.04 ar face 16 ani in joc dar Axiss sterge cam repede conturile ce pierd forfait cateva meciuri (pățit chiar de mine acum fix 3 ani).

Mi se pare ca au sterds aceasta opriune de a sterge echipele Smile

joryka

Mesaje : 402
Data de inscriere : 10/10/2012
Varsta : 33
Localizare : Chisinau, Republica Moldova

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty re...

Mesaj  Coolyman Lun Mar 25, 2024 11:42 pm

Mishu a scris:Daca stie cineva de cel cu echipa taurii negri ar fi bine sa ii dea un semn. Nu s-a logat de pe 28.11 si a inceput sa piarda meciurile cu 0-3. Pe 7.04 ar face 16 ani in joc dar Axiss sterge cam repede conturile ce pierd forfait cateva meciuri (pățit chiar de mine acum fix 3 ani).

Am mai pierdut un user, naspa Sad
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1235
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  Ovidiu1986 Mier Mar 27, 2024 12:06 am

Coolyman a scris:
Mishu a scris:Daca stie cineva de cel cu echipa taurii negri ar fi bine sa ii dea un semn. Nu s-a logat de pe 28.11 si a inceput sa piarda meciurile cu 0-3. Pe 7.04 ar face 16 ani in joc dar Axiss sterge cam repede conturile ce pierd forfait cateva meciuri (pățit chiar de mine acum fix 3 ani).

Am mai pierdut un user, naspa Sad

nu inteleg de ce se creaza tot felul de echipe boti cu nume reale iar o echipa care a avut user ani buni e stersa rapid dupa cateva neprezentari...
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 973
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  Mishu Dum Apr 21, 2024 11:58 am

Ce s-a intamplat cu Lupii Negri Galsa? Pare ca isi seteaza echipa sa piarda forfait meciuri la rand ca sa fie sters?!

Mishu

Mesaje : 62
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty re...

Mesaj  Coolyman Lun Apr 22, 2024 2:04 am

Mishu a scris:Ce s-a intamplat cu Lupii Negri Galsa? Pare ca isi seteaza echipa sa piarda forfait meciuri la rand ca sa fie sters?!

Eu sper ca nu, il rog aici daca intra pe forum...Radu, te rog aseaza o formatie standard pentru Liga/ Amicale/ Internationale/ Cupa si lasa echipa sa meraga asa, ai ceva bani in cont, poate la un moment dat te razgandesti si te intorci aici. Ramai alaturi de noi, macar lasa o bruma de speranta. Te salut!

P.S.
trage ceva de la tineret sa ai un la numar ( sau cumpara unul foarte slab ) si pune pe lista de transferuri jucatorul ala de la nationala, mai iei ceva banuti pe el.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1235
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Mier Apr 24, 2024 4:23 am

Până duminică la ora meciului din Liga, Radu mai poate așeza o echipa standard, astfel încât să nu piardă echipa. Poate aveți câteva un contact de-al lui, hai sa facem.un efort și să îl convingem, chiar daca nu mai are chedlf sa intre acum, poate i se face dor la un moment dat și revine, e păcat, are bani frumoși in cont.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1235
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Astazi la 8:33 am

Din păcate Radu nu a mai intrat, mâine va pierde iar prin neprezentare și ne va părăsi. Îmi pare rău!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1235
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Discutii libere - Pagina 8 Empty Re: Discutii libere

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum