FA Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liga 1 -sezon 36

+2
Coolyman
Litalgion
6 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Ovidiu1986 Lun Feb 20, 2017 12:06 pm

Sezonul 36 aduce de departe cel mai echilibrat sezon si cel mai spectaculos de pana acum.Si de ce nu ar fii doar e sezonul cu numarul 30 al comunitatii romanesti.Daca pana acum de obicei pana in acest moment lupta pentru titlu se ducea intre  doua si cu indulgenta trei echipe in acest sezon cu 6 etape inainte de final 4 echipe se lupta cu sanse reale la titlu.

In urmatoarea imagine o sa vedeti programul ultimelor 6 etape:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sa analizam un pic candidatii:

1.FC Dinamo Falticeni:  in acest moment pare principalul candidat.De ce cred asta? Pentru ca depinde numai de el insusi.Are un punct avans deci nu trebuie sa fie la mana rezultatelor celorlalti contracandidati in cazul in care va castiga toate meciurile ramase.Ca si program are un meci acasa si in deplasare cu 2 contracandidati Zulmde si Magnificos si in deplasare la arbitru campionatul (ce titulatura mi-am tras Laughing ).

2.Los Magnificos acesti Leicester de Romania.Din punctul meu de vedere cea mai imprevizibila echipa.O echipa foarte puternica acasa unde a spulberat cu 5-2 si cu 5-1 pe Inter Sibiu si pe Man Utd si cel mai important lucru acum conduce clasamentul meciurilor din deplasare.Ca si program are 2 deplasari grele la Inter si Tandarei si meci decisiv acasa in ultima etapa cu Dinamo Falticeni.

3.Sport Club Zulmde: aici totul depinde de parcursul echipei in Liga campionilor.Probabil daca maine trece mai departe sigur va spune adio luptei pentru titlu deoarece are joi meci cu Man Utd unde va trebui sa joace cu prima echipa.Chiar daca se va intelege cu litalgion sa joace importanta normala sau mai putin oboseala isi va spune cuvantul.Iar apoi nu stiu daca isi va recupera echipa sa joace in deplasare la Bocsig.Iar daca se va califica probabil va folosi rezervele deoarece obiectivul lui Mike este un parcurs cat mai lung in Liga.Daca nu se va califica mai departe si va reusi sa invinga joi il vad ca al doilea favorit cu sanse aproape egale cu ale lui coolyman.De ce? Pentru ca a scapat de meciurile cu Inter Sibiu si de acolo a plecat cu 6 puncte din dubla.

4.Ultima dar nu cea din urma: Man Utd.O echipa care de 3 sezoane isi anunta intentia sa castige titlul.Sezonul trecut a fost pe aproape dar a ratat finishul.Ca si principal atu e echipa de pe locul 1 la meciurile de acasa si este neinfrant (desigur la egalitate cu Falticeni) iar acest lucru ii confera un mic avantaj deoarece va ajuta acasa in aceste ultime 6 meciuri cu 2 adversari puternici: Inter si Tandarei.Daca va trece joi de Zulmde are o sansa mare deoarece nu cred ca va mai pierde in deplasare.

Un alt factor decisiv in batalia pentru titlu vor fii accidentarile sau suspendarile.Daca ne uitam atent la loturile celor 4 echipe toti au titulari buni dar rezerve nu chiar la nivelul titularilor.

Ca si sanse distribui asa:

Dinamo Faticeni 26%
Los Magnificos 25%
Man Utd 25%
Zulmde 24%

La polul opus la evitarea retrogradarii cred ca doar Inter Sibiu este salvata de retrogradare. In rest Tandarei,Real,Wizard isi joaca sansele.Sper totusi ca Bocsigul si Argesul sa mai adune victorii deoarece au meciuri importante in economia campionatului.Olimpia Bocsig avand meciuri chiar cu toate cele 4 favorite si desi e penultima e o nuca tare, ca avertisment studiati meciul meu cu ei.De asemenea sper la o tresarire de orgoliu a lui Metall si sa ne arate ca nu degeaba are cea mai valoasa echipa din FA Romania plus cel mai mare buget de achizitii.Sincer nu cred ca Metall mai are sanse sa se salveze de la retrogradare, dar la ce lot are + buget + 2 jucatori vanduti isi poate forma o super echipa sa domine liga 1 4-5 sezoane.

Articol publicat si pe FB : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Ovidiu1986 in Mar Feb 21, 2017 12:23 am, editata de 1 ori
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 975
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Mar Feb 21, 2017 12:06 am

Multumesc frumos pentru aprecierile tale Ovidiu. E foarte greu, in primul rand urmatorul meci cu tine este aproape imposibil de castigat, apoi am meciul de acasa cu Mike care pe unde m-a prins tot m-a batut, deci iar va fi un meci dificil, iar daca pun si deplasarea la Los Magnificos, unde asa cum spuneai se castiga foarte greu, iata ca am 3 meciuri pe care, daca nu am un pic de sansa le pot pierde. Toti avem meciuri grele, e intr-adevar un campionat echilibrat. Cat despre tine, cred ca ai gresit cand ai spus ca ai scapat de retrogradare, de ce nu, poti bate tu tot pana la final si poti recupera diferenta de 5 puncte care te separa acum de primul loc.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Ovidiu1986 Mar Feb 21, 2017 11:46 am

Chiar imi faceam aseara niste calcule ce s-ar intampla daca bat tot.Posibil pe Falticeni, Man Utd si Los Magnificos sa ii depasesc dar ce ma fac cu Zulmde caci drumurile noastre sunt paralele si nu o sa ne mai intalnim pana sezonul viitor?
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 975
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Ovidiu1986 Joi Feb 23, 2017 12:15 pm

Probabil sunt cel mai castigat dupa etapa de azi.Desi m-am apropiat la 2 puncte,tot nu consider ca am sanse la titlu..
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 975
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  rd210275 Joi Feb 23, 2017 1:15 pm

Esti fix la jumatatea clasamentului. Cu sanse reale la titlu
Ce sa mai zic ca SCZ si Man fag egal: pe cale de consecinta urca pe primele doua locuri,

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Ovidiu1986 Dum Feb 26, 2017 11:31 pm

La o saptamana dupa scrierea articolului de mai sus situatia s-a schimbat un pic.Intre cei cu sanse la titlu s-a strecurat si Inter Sibiu.Dar inca il vad pe principal favorit pe Coolyman deoarece depinde numai de el desi are 2 deplasari grele si 2 meciuri acasa incomode.

Dinamo Falticeni 22%
Los Magnificos 21%
Inter Sibiu 19%
SC Zulmde 19%
Man Utd 19%

M-am uitat pe loturile celor 5 echipe si se prevad multe suspendari in viitor, deci atentie cand puneti pariurile. Daca in ultimele campionate diferenta se facea la meciurile castigate in deplasare cred ca in acest campionat diferenta o va face meciurile castigate acasa, iar eu acolo am pierdut 6 puncte...
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 975
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Mike01Aex Lun Feb 27, 2017 12:56 pm

SC Zulmde probabil cea mai slaba campioana din istoria recenta a FA-ului, intre etapele 11 si 14 a adunat cu greu 2 puncte din 12 posibile, vai de ea Sad
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1408
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Mike01Aex Sam Mar 04, 2017 11:54 pm

În condiţiile în care trec prin cea mai neagră perioadă din istorie din punct de vedere al rezultatelor Sad , am 4 titulari suspendaţi, iar şansele să apăr titlul de campion sunt mai mult teoretice şi acestea foarte mici, mă agăţ ca disperatul de ,,paiul din ocean" pentru cele 3 puncte din meciul de azi.
P.S. Dacă nici loc de liga campionului nu prind la sfarşitul campionatului, va fi deranj mare în lotul de jucători Shocked
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1408
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Mike01Aex Dum Mar 05, 2017 11:29 am

Sa ma .... pe el de joc, este incredibil ceea ce mi se imtampla si nu vorebesc doar de un meci, ma refer la o serie de multe jocuri consecutive.
Din respect pentru voi o sa joc pana la finalul campionatului cu ceea ce am mai bun in primul 11.
P.S. o sa iau o pauza si de la comentarii pana la finalul sezonului
Seara buna tuturor!
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1408
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  rd210275 Dum Mar 05, 2017 12:00 pm

Pai daca Banica rateaza penalty in min 90... se uita la iarba, ia ma baiatule trage sa rupi plasa nu te uiti la iarba

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Ovidiu1986 Joi Mar 09, 2017 1:24 pm

Daca acum 2 saptamani nu ma vedeam intre favoriti. dupa 3 etape am ajuns pe locul 2 la egalitate de puncte du locul 1.Duminica vor fii 2 batalii accerbe intre castigatoarele ultimelor 5 titluri pe de o parte si lupii tineri Laughing pe de alta parte Dinamo Falticeni-SC Zulmde si Man Utd - Inter Sibiu.Sa nu uitam ca pasi gresiti ai acestor 4 echipe asteapta si Los Magnificos.Oricum etapa de duminica nu o voi privi live deoarece sunt in scouting la Madrid.Succes tuturor si cel mai bun sa castige!
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 975
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Ovidiu1986 Mier Mar 15, 2017 11:17 am

A mai trecut o etapa care a intarit si mai mult lupta pentru titlu si a adus un nou lider dupa un meci cu ceva semne de intrebare.Mai avem 2 etape cu meci importante care pot stabili ierarhia finala.mult succes baieti.

PS: ma intristeaza ca avem un campionat atat de echilibrat cu schimbari majore de la o etapa la alta si nu se prea posteaza mai nimic.....
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 975
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Litalgion Mier Mar 15, 2017 8:47 pm

Ovidiu1986 a scris:...un nou lider dupa un meci cu ceva semne de intrebare...
Doar cateva semne? Pentru mine arata ca un pom de Craciun cu toate luminitele aprinse Smile
Hai sa zicem ca a jucat un iepure cu seful lui, dar nu e ca si cum nu ne-am fi asteptat.
Nevermind, tot mi se pare cel mai interesant sezon.
Litalgion
Litalgion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 23/12/2012
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Joi Mar 16, 2017 1:59 am

Litalgion a scris:
Ovidiu1986 a scris:...un nou lider dupa un meci cu ceva semne de intrebare...
Doar cateva semne? Pentru mine arata ca un pom de Craciun cu toate luminitele aprinse Smile
Hai sa zicem ca a jucat un iepure cu seful lui, dar nu e ca si cum nu ne-am fi asteptat.
Nevermind, tot mi se pare cel mai interesant sezon.

Eu i-am spus direct parerea mea si mi-a comunicat ca din punctul lui de vedere meciul a fost corect, al a jucat minim pentru ca intalnea o echipa slaba si nu voia sa riste cartonasele, de Real nu poate comenta nimic. Acum sa vedem cum va juca Real urmatoarele meciuri, ca un miel sau ca un leu...

Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Litalgion Vin Mar 17, 2017 7:22 am

Coolyman a scris:... din punctul lui de vedere meciul a fost corect...
Si marmota invelea ciocolata.
E doar o coincidenta cum "doi" manageri vorbitori de maghiara sunt ambii pasionati de Real Madrid.
Cum tot o coincidenta e ca de-a lungul timpului au fost mari semne de intrebare legate de echipele "maghiare" ca sa zic asa.
Noi sa fim sanatosi, ca de coincidente din astea vom mai avea parte.
Very Happy
Litalgion
Litalgion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 23/12/2012
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Mike01Aex Sam Mar 18, 2017 2:59 am

Litalgion a scris:
Coolyman a scris:... din punctul lui de vedere meciul a fost corect...
Si marmota invelea ciocolata.
E doar o coincidenta cum "doi" manageri vorbitori de maghiara sunt ambii pasionati de Real Madrid.
Cum tot o coincidenta e ca de-a lungul timpului au fost mari semne de intrebare legate de echipele "maghiare" ca sa zic asa.
Noi sa fim sanatosi, ca de coincidente din astea vom mai avea parte.
Very Happy
Am zis ca fac pauza pana la final, dar ceea ce se intampla ma face sa revin.
Sunt 100 % de acord cu litalgion. Plus o completare, sa vedem realitatea: in ultimele 5 jocuri inante de meciul direct, ambele echipe au jucat in toate jocurile importanta cheie, acum ,,maimutoii" de la R.M. pe langa faptul ca joaca normal, mai joaca si cu un jucator in minus, plus cu jucatorii de rezerva, reusind un rating incredibil de 18.3. Cei de la  L.M. joaca importanta minima la un meci foarte important in stabilirea clasamentului final, iar dupa ce zice colyman ei stiau ca intalnesc o echipa slaba.
,,RUSINE" este putin spus, un ,,HAI SICTIR" ar fi mai potrivit pentru amandoi scratch . Acum Axis nu mai observa nimic, este pe aceeasi lungime de unda Shocked
P.S. pacat ca este o editie intersanta de campionat, dar decat asa mai bine lipsa......
Este doar punctul meu de vedere Shocked
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1408
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Sam Mar 18, 2017 4:46 am

Mike01Aex a scris:
Litalgion a scris:
Coolyman a scris:... din punctul lui de vedere meciul a fost corect...
Si marmota invelea ciocolata.
E doar o coincidenta cum "doi" manageri vorbitori de maghiara sunt ambii pasionati de Real Madrid.
Cum tot o coincidenta e ca de-a lungul timpului au fost mari semne de intrebare legate de echipele "maghiare" ca sa zic asa.
Noi sa fim sanatosi, ca de coincidente din astea vom mai avea parte.
Very Happy
Am zis ca fac pauza pana la final, dar ceea ce se intampla ma face sa revin.
Sunt 100 % de acord cu litalgion. Plus o completare, sa vedem realitatea: in ultimele 5 jocuri inante de meciul direct, ambele echipe au jucat in toate jocurile importanta cheie, acum ,,maimutoii" de la R.M. pe langa faptul ca joaca normal, mai joaca si cu un jucator in minus, plus cu jucatorii de rezerva, reusind un rating incredibil de 18.3. Cei de la  L.M. joaca importanta minima la un meci foarte important in stabilirea clasamentului final, iar dupa ce zice colyman ei stiau ca intalnesc o echipa slaba.
,,RUSINE" este putin spus, un ,,HAI SICTIR" ar fi mai potrivit pentru amandoi scratch . Acum Axis nu mai observa nimic, este pe aceeasi lungime de unda Shocked
P.S. pacat ca este o editie intersanta de campionat, dar decat asa mai bine lipsa......
Este doar punctul meu de vedere Shocked

Eu l-am atentionat pe Axiss, trebuia sa o faceti si voi. E posibil ca meciul asta sa stabileasca campioana, e pacat, mai ales ca pana acum Los Magnificos a facut meciuri frumoase si are o echipa buna iar o performanta mare poate fi umbrita de un meci cel putin suspect. Revenind la Real Madrid si eu imi amintesc ca am pierdut doua puncte cu ei dupa un meci in care nu m-a ajutat cu o asezare ca cea de duminica...
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Ovidiu1986 Dum Mar 19, 2017 2:02 am

Cei cu cont pe FB si care va uitati de obicei live la meciuri, facem un live chat deseara pe FB? Mike, Cooly? si cei care mai doresc sa scrie aici.
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 975
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Ovidiu1986 Dum Mar 19, 2017 11:25 am

din pacate cu 8 puncte pierdute acasa nu pot emite pretentii la titlu.Sper macar saptamana viitoare, campionatul sa fie castigat de Coolyman sau Mike si nu de cooperativa blatista.Succes baieti!
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 975
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Mike01Aex Dum Mar 19, 2017 12:00 pm

Chiar daca sunt lipsit de fair play, mai mult ma bucur ca a cazut trisorul pe 3 (inca mai are sanse reale la titlu) decat faptul ca am intrat in calcule pentru trofeu.
Mai remarcam cum celalat ,,mafiot" dse la RM (posibil sa fie unul si acelalsi) joaca importanta cheie azi si scoate un rating de aproape 52 (in comparatie cu 18 meciul trecut)
In plus mai este doar o etapa si se termina cel mai urat sezon de cand am intrat in joc, facand referire la rezultatele ,,ciudate si nefiresti" alte multor meciuri pe care le-am jucat.
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1408
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Mike01Aex Dum Mar 19, 2017 12:09 pm

Mike01Aex a scris:Chiar daca sunt lipsit de fair play, mai mult ma bucur ca a cazut trisorul pe 3 (inca mai are sanse reale la titlu) decat faptul ca am intrat in calcule pentru trofeu.
Mai remarcam cum celalat ,,mafiot" de la RM (posibil sa fie unul si acelalsi) joaca  importanta cheie azi si scoate un rating de aproape 52 (in comparatie cu 18 meciul trecut)
In plus mai este doar o etapa si se termina cel mai urat sezon de cand am intrat in joc, facand referire la rezultatele ,,ciudate si nefiresti" alte multor meciuri pe care le-am jucat.
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1408
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Ovidiu1986 Dum Mar 19, 2017 12:19 pm

eu ce sa mai zic ca din punctele pierdute acasa, de fiecare data am avut ratingul cu mult mai mare decat adversarul.Dar pana la urma e si asta farmecul jocului.Acum o luna nu aveam nici o sansa la titlu, dar am reaparut in joc poate o sa mai am noroc si duminica viitoare sa fie egal intre Magnifici si Dinamo si Argesul sa invinga Zulmde.Acum vad ca blatistii unguri si in tur au facut-o de cacao.....Dupa travestitul de la Looser s-ar putea sa mai avem o pata murdara in campionat.Si e pacat ca se murdareste asa pentru ca nu are o echipa rea..Ne-a administrat 5-1 acasa si mie si lui litalgion.Pacat ca unii nu inteleg fair play-ul.Sincer asta e!

Oricum un sezon enorm de bun cu 6 echipe foarte echilibrate.Cu 4 puncte in plus si canavarro ar fii fost in lupta.Astept sezonul viitor.La mine ramane doar deziluzia inca unui event ratat, singurul lucru care ma face sa continui inca in acest joc.
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 975
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Dum Mar 19, 2017 1:29 pm

Ovidiu1986 a scris:eu ce sa mai zic ca din punctele pierdute acasa, de fiecare data am avut ratingul cu mult mai mare decat adversarul.Dar pana la urma e si asta farmecul jocului.Acum o luna nu aveam nici o sansa la titlu, dar am reaparut in joc poate o sa mai am noroc si duminica viitoare sa fie egal intre Magnifici si Dinamo si Argesul sa invinga Zulmde.Acum vad ca blatistii unguri si in tur au facut-o de cacao.....Dupa travestitul de la Looser s-ar putea sa mai avem o pata murdara in campionat.Si e pacat ca se murdareste asa pentru ca nu are o echipa rea..Ne-a administrat 5-1 acasa si mie si lui litalgion.Pacat ca unii nu inteleg fair play-ul.Sincer asta e!

Oricum un sezon enorm de bun cu 6 echipe foarte echilibrate.Cu 4 puncte in plus si canavarro ar fii fost in lupta.Astept sezonul viitor.La mine ramane doar deziluzia inca unui event ratat, singurul lucru care ma face sa continui inca in acest joc.


inainte de a intra pe forum studiind adversarul am vazut meciul lor din tur...blat ordinar. Vazand asezarea, cred ca Looser e inca in prima liga, Los are de fapt acelasi proprietar...si am impresia ca Looser promoveaza iar, cade Real, intra Pc...foarte tare. Va rog dati si voi mesaj lui Axiss, faceti referire si la meciul din tur, se vede clar ca ceva pute...
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Mike01Aex Lun Mar 20, 2017 12:41 pm

Coolyman a scris:inainte de a intra pe forum studiind adversarul am vazut meciul lor din tur...blat ordinar. Vazand asezarea, cred ca Looser e inca in prima liga, Los are de fapt acelasi proprietar...si am impresia ca Looser promoveaza iar, cade Real, intra Pc...foarte tare. Va rog dati si voi mesaj lui Axiss, faceti referire si la meciul din tur, se vede clar ca ceva pute...

Cu blatul din tur nu sund deacord, luase cate 3-4 goluri RM pana la meciul respectiv si rating-ul era in medie in jur de 40. Cu celalalt subiect sunt deacord si sunt convins ca managerii de la Losser si RM sunt una si aceeasi persoana. Oricum sunt monitorizati si nu cred ca fac magarii foarte mari, se multumesc doar cu frimituri.
Legat de Los Magnificos, aseara am schimbat cateva mesaje cu managerul echipei, a venit omul cu ceva explicatii, merge pe ideea ca nu il stie pe managerul de la RM, nu a vorbit cu el deloc si nu-si explica de ce a jucat adversarul asa, poate doar sa-l ajute sa castige el campionatul (cam cum ar fi duminica, fc arges cu metal dirijor sa joace cu doar 8 juniori si importanta minima, poate fac goloveraj si castig eu printr-un joc al rezultatelor campionatul king ). Dupa mesajele de aseara (nu mai intru in alte amanunte), chiar daca nu sunt 100% convins ii dau crezare, tinand cont ca am vazut si noi doar dintr-o parte lucrurile, el castiga in mod normal meciul si in acest campionat a avut cateva rezultate fantastice cu echipe de top.
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1408
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Ovidiu1986 Mar Mar 21, 2017 12:47 pm

Daca nu iau titlul macar sa termin pe locul 3 sa imi completez vitrina si cu o medalie de bronz Cool
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 975
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1 -sezon 36 - Pagina 2 Empty Re: Liga 1 -sezon 36

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum