FA Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liga 1 sezonul 38 reloaded

+3
Coolyman
METALL
rd210275
7 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  rd210275 Joi Apr 05, 2018 10:33 am

Esti pe primul loc, ce sa iti doresti mai mult de atat?

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Joi Apr 05, 2018 10:36 am

rd210275 a scris:Esti pe primul loc, ce sa iti doresti mai mult de atat?

Sa fim fair-play, ar fi mult mai frumos decat acest loc 1 de moment. Am mai fost si l-am pierdut jucand corect.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  Ovidiu1986 Joi Apr 05, 2018 11:14 am

Intelegere era daca eu jucam cheie si Mike relaxat.Eu cu toti titularii el cu echipa a 3-a.Am jucat relaxat amandoi cu un mix rezerve-titulari.S-a terminat egal.Chiar nu ma cramponez de un titlu.Prefer o comunitate unita in detrimentul performantelor mele.Nu o sa am nici un farmec sa castig titlu dupa titlu daca o sa mai fiu eu cu inca 2-3 jucatori.

Oricum cred ca campionatul e jucat 100% daca nu inving duminica
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 976
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Joi Apr 05, 2018 11:36 am

Ovidiu1986 a scris:Intelegere era daca eu jucam cheie si Mike relaxat.Eu cu toti titularii el cu echipa a 3-a.Am jucat relaxat amandoi cu un mix rezerve-titulari.S-a terminat egal.Chiar nu ma cramponez de un titlu.Prefer o comunitate unita in detrimentul performantelor mele.Nu o sa am nici un farmec sa castig titlu dupa titlu daca o sa mai fiu eu cu inca 2-3 jucatori.

Oricum cred ca campionatul e jucat 100% daca nu inving duminica

Nu e incheiat oetntu ca vei bate duminica si vei avea 4 puncte din dubla asta, desi daca jucati corect astazi ai fi avut doar 3. Era jucat daca eu faceam combinatii cu Robert si aveam acum 6 puncte peste tine. Indiferent de ce va fi, e clar ca toata comunitatea a suferit in ultimul an, tocmai datorita acestor combinatii.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  Mike01Aex Joi Apr 05, 2018 2:55 pm

@coolyman
Este tare greu când vorba o ia înaintea judecăţii. Ştiu ce zic din proprie experienţă (mă refer exclusiv la FA şi la Los Magnificos), dar personal am rezolvat problema (se poate verifica la sursă).
Nu ştiu de ce mai răspund ţinând cont că mesajele colegilor postate anterioar sunt explicite.
Este clar că ai avut o scăpare, cuvintele spuse aici şi în privat nu cred că te caracterizează, personal sunt dezamagit, dar pun totul pe seama emoţiei, dorinţei de a învinge şi de a ieşi campion, chiar la un joc virtual.
Analizează atent situaţia, din toate punctele de vedere (să te ajut puţin te rog să observi că am încă 4 jocuri în care nu am jucat importanţă cheie în acest sezon- este doar o mică observaţie, mai adaug una la fel de mică -Rocar în meciul cu tine a avut, de departe, cel mai slab total al puterii echipei la jocurile de acasă) şi probabil vei avea altă viziune.
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1408
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Joi Apr 05, 2018 9:43 pm

Mike01Aex a scris:@coolyman
Este tare greu când vorba o ia înaintea judecăţii. Ştiu ce zic din proprie experienţă (mă refer exclusiv la FA şi la Los Magnificos), dar personal am rezolvat problema (se poate verifica la sursă).
Nu ştiu de ce mai răspund ţinând cont că mesajele colegilor postate anterioar sunt explicite.
Este clar că ai avut o scăpare, cuvintele spuse aici şi în privat nu cred că te caracterizează, personal sunt dezamagit, dar pun totul pe seama emoţiei, dorinţei de a învinge şi de a ieşi campion, chiar la un joc virtual.
Analizează atent situaţia, din toate punctele de vedere (să te ajut puţin te rog să observi că am încă 4 jocuri în care nu am jucat importanţă cheie în acest sezon- este doar o mică observaţie, mai adaug una la fel de mică -Rocar în meciul cu tine a avut, de departe, cel mai slab total al puterii echipei la jocurile de acasă) şi probabil vei avea altă viziune.

Crede-ma ca dezamagirea mea este mai mare, tot sezonul v-am rugat sa jucati corect si sa nu repetati jocurile de culise din sezonul 38. Ma faci sa rad cand spui ca ai mai avut 4 meciuri jucate relaxat, erai in cupa, situația era alta. Fiecare poate juca cum vrea, nu e problema, am mai spus-o si o repet, daca nu vorbesti cu adversarul si joci relaxat ca asa ai tu pitici pe creier este in regula, dar cand ii spui si unul sau altul profita jucand etapa urmatoare cu jucatorii odihniti in fata unui adversar cu jucatori obositi ( pentru ca managerul nu a avut aceeasi intelegere ), atunci e o problema. Da, aseara eram foarte nervos, e normal sa imi doresc trofee, voua va este mai usor pentru ca le aveti, noi restul tragem pentru a le castiga si cand suntem aproape, Ovidiu cu Mike se inteleg, unul cupa, altul campionatul, restul ce mai contam. Tu sa nu uiti ca ai un titlu pentru ca eu am jucat corect pana la final un campionat care pe atunci era corect, asta imi doresc si eu, sa jucati pe bune. Referitor la Rocar, ce vrei sa spui, ca am aranjat sa se dea la o parte? lol! Va salut, sarbatori fericite!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  rd210275 Joi Apr 05, 2018 11:53 pm

pasteti fericiti. un pic de iarba nu strica

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  rd210275 Vin Apr 06, 2018 12:10 am

offf, io vorbesc? am incercat sa fac o bauta aseara, dupa 4 beri am zis ca e prea mult si am plecat acasa, unde am stat pe internet 3 ore ca sa ma culc la 1

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  Mike01Aex Vin Apr 06, 2018 2:02 am

Mă bucur să văd o schimbare, în bine, dar îmi pare rău că nu ai citit cu atenţie mesajul meu anterior şi revin cu câteva precizări, să nu lăsăm lucrurile nerezolvate:
- ţi-am înţeles supărarea, dar nu mă aşteptam să te exprimi în acele moduri din câte te cunosc pe tine ,,nu te caracterizează pe tine cuvintele spuse aici şi în privat"
- cele 4 jocuri la care făceam referire, erau jocuri în campionat, de aceea ţi-am spus să analizezi atent
- total al puterii echipei Rocar a fost 30.9, eu scot cu echipa a doua chiar putin mai mult. Cum ar fi fost să joc cheie cu echipa a doua si să la final să fie vreo 4-5 goluri.
- referitor la mine si la Robert (Los Magnificos), dacă nu ţi-a spus el, îţi spun eu: problema a fost rezolvată (confirmarea o poţi lua de la el), cu toate că nu are nici cea mai mică legătură cu situaţia de faţă
Nici nu vreau să mă gândesc cum reacţionai dacă la final câştiga Inter, nu mai spus şi la diferenţă de goluri.

Este adevărat că jocul relaxat ajută într-o oarecare măsură, dar să te convingi (aici vorbesc doar de mine), în fiecare ediţie de campionat joc în seria de 3 etape cu intermediară, importanţe diferite în funcţie de situaţia respectivă, iar ce a zis Ovidiu în postare este clar. Acum s-a nimerit ca această intermediară să fie cu Inter, iar voi doi vă luptaţi la titlu, dar ajung la ce am zis ,,să analizezi atent situaţia", la echipa şi obiectivul pe care pe care le am, nu aveam speranţe mari că scot ceva punct/puncte la Inter. După ce am bătut pe Magnificos etapa trecută, pentru mine important este să iau 3 puncte duminică, iar din această serie să scot 6 puncte ar fi extraordinar.

Tu m-ai bătut şi ai luat deja 3 puncte, în plus mai avem un meci (unde nu se ştie ce se poate explica), Ovidiu nu a reuşit din 2 jocuri să ia decât 2 puncte !!!). Nu văd cum m-am înţes eu cu el să luam unul cupa, iar celălalt campionatul, doar nu jucăm singuri în aceste competiţii, iar pe mama ei de treabă în finala cupei la pauză credeam că iau bătaie la scor şi nu am jucat cu Inter.

Referitor la campionatul câştigat şi datorită faptului că ai jucat corect, eu îmi aduc aminte că ţi-am mulţumit atunci atât în privat, cât şi pe forum, îţi mulţumesc şi acum, dar te rog să analizezi atent şi să vezi că am jucat corect toate finalurile de campionat unde nu am mai avut şanse la titlu, indiferent cine era implicat. Dacă găseşti un meci sau o discuţie legat de acest subiect, te rog să o postezi şi în următoarea clipă am terminat cu FA-ul.

Nu ascund faptul că îmi doresc să mai câştig campionate şi cupe, dacă se poate şi Liga Campionilor Very Happy

Se zice că cine se scuză se acuză, nu cred că este cazul meu acum, am vrut să demonstrez că ceea ce ai afirmat este total opus realităţii şi a fost doar o reacţie de moment.

P.S. am scris o mică poveste (m-au lăsat cei mici), sper că vei avea timp să o citeşti de la început la final.
PAŞTE FERICIT TUTUROR!
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1408
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Vin Apr 06, 2018 4:45 am

Ma bucur ca ai discutat cu Robert si ati lămurit lucrurile, chiar e un tip ok, lucrez foarte bine cu el la nationala, antrenează si ajută comunitatea si asa puțin numeroasă. Nu vreau sa mai lungim discuția, in unele privinte ai dreptate, dar rămân la parerea ca nu este in regula sa ne intelegem asupra felului in care jucam un meci. O singură întrebare mai am...ati stabilit inaintea meciului ca veti juca relaxat? Atât vreau, da, sau nu?
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Lun Apr 09, 2018 12:05 am

Cum era vorba aia..." la omul sarac nici boii nu trag"...sau " norocul tine cu cei puternici "...

La intrbarea mea, de ce a jucat normal...
Sebok Robert RE (Los Magnificos) 08.04.2018 23:55:35
"...n-am avut internet de 2 zile, n-am putut intra ::G N-am avut echipa setata...asta era de luni de zile o setare automata ::G
Imi pare f rau..."

Aici nu e vina nimanui, asta nu înseamnă ca daca seta echipa nu se putea impune Ovidiu, deci nu am nimic de comentat. Sunt 4 etape cat 4 finale, incep duminica contra lui Radu si termin contra lui Mike. O saptamana frumoasa!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  rd210275 Lun Apr 09, 2018 6:00 am

sa nu te astepti sa joc altfel decat cu ce am mai bun... nu de alta, da focul retrogradarii arde la posteriorul meu abitir

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Lun Apr 09, 2018 10:58 am

Nici prin gand nu-mi trecea ca va fi altfel, daca va fi sa.castig titlul stiu ca am făcut-o jucand impotriva unor adversari motivati... doar echipele mari au parte de asa ceva...iar daca voi pierde, pierd demn.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Dum Apr 15, 2018 10:32 am

Metall, intreb si eu pentru un prieten, de ce ai jucat azi fara cel mai bun atacant si fara un fundaș de baza? Intreb, nu dau cu parul.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  rd210275 Dum Apr 15, 2018 1:34 pm

cooly, fara suparare, cred ca exagerezi. un pic doar.
si Cosmescu, si Slowik au luat galben cu mine, iar acum sunt fara niciun cartonas in tolba. clar erau suspendati.
serios, sunt convins ca se pot face "aranjamente", dar la anumite persoane nu ma astept sub nicio forma. eu admir spiritul tau combativ, in mod cert eu nu as fi luptat cu atata pasiune. clar Ovidiu are echipa mai buna, structura mea mentala mi-ar fi spus ca e fair ca el sa castige. de aceea cred ca practic tu imi dai acum o lectie interesanta. ca nu o voi folosi e altceva. inca mai visez la finala de cupa pe care nu am jucat-o

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Dum Apr 15, 2018 9:08 pm

Da, imi cer scuze, am verificat si asa e, am avut impresia ca Metall a avut tot lotul valid, scuze inca o data. Asa se pune presiune pe adversar, sunt un fel de MM Stoica al fotballarena. lol!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  METALL Lun Apr 16, 2018 4:41 am

Confirm cele intuite de Radu.
Sub nicio forma nu as face aranjamente si , cu siguranta, nici Ovidiu nu ar accepta.

PS - cel mai bun atacant e pe lista de transferuri. Am ales sa cresc doi tineri, desi si Cosmescu mai merge antrenat un sezon.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
METALL
METALL
Admin

Mesaje : 2724
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  Mishu Joi Apr 26, 2018 11:20 am

1.
constantin a scris:Oare DANFC - Rocar Bucuresti 7-0 sa fi fost vreun blat , ca oaspetii au avut 7 jucatori... Shocked
2.
Mike01Aex a scris: mafia a revenit in liga 1. Sa faci intelegere de joc relaxat mi se pare putin exagerat
3.
Coolyman a scris:
Mike01Aex a scris:Rocar în meciul cu tine a avut, de departe, cel mai slab total al puterii echipei la jocurile de acasă) şi probabil vei avea altă viziune.
Referitor la Rocar, ce vrei sa spui, ca am aranjat sa se dea la o parte? lol!
M-am gandit de ceva timp daca sa raspund la asa ceva, am zis daca e sa raspund sa o fac inainte de finalul sezonului. E prima si ultima interventie pe tema asta deci o sa fiu concis.

1. Daca ratez alcatuirea la un meci este pur si simplu un caz nefericit si rar, am vazut postarea de mai sus pentru un meci de acum doi ani. Nu cunosc pe nimeni de aici in real life sa ii dau puncte intr-un joc virtual si chiar daca as cunoaste, nu as face-o. In viata mereu am cautat sa ofer respect desi am incetat de mult sa mai astept respect. Si eu, la randul meu, am fost deranjat de ultimele doua neprezentari de la Tandarei unde eu mi-am rupt echipa iar contracandidatii au castigat prin neprezentare. Sper ca si acolo a fost un accident (banuiesc despre ce a fost vorba).. eu cel putin stiu ca nu am dat niciodata deliberat puncte nimanui fie si "uitand" sa setez o formatie.

2. Cand am pus acel meci relaxat de care ati tot discutat si eu si adversarul urma ( in opinia mea) sa avem niste parcursuri clare in campionat. Am verificat asta inainte cine cu cine va juca pentru ca mi-am pus problema daca ar fi fair si sa nu influentez nici retrogradarea nici titlul. Am jucat prima data relaxat intr-un meci de liga si vad ca a fost mare deranj desi am vazut astfel de practici de nenumarate ori inainte si in prima si a doua liga, meciuri care chiar aveau influenta in clasament. Oricum, a fost se pare o greseala, caz in care zic sa nu va mai faceti griji.

3. Cu Dinamo Suceava am avut putere mica pentru simplul motiv ca eu joc cu doua echipe, una de duminica cu titularii, iar cine are norocul sa joace cu mine la mijlocul saptamanii ma va prinde cu echipa a doua, in care cresc tineri si rulez tot lotul. Nu trebuia decat sa vedeti cum am jucat de cateva sezoane incoace si nu mai existau speculatii.

Bafta celor care vor mai ramane in FA si sa nu uite ca este decat un joc si sunt multe lucruri mai importante pe lumea asta!

Mishu

Mesaje : 64
Data de inscriere : 23/06/2013
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Vin Apr 27, 2018 9:59 pm

O abordare corecta Mishu, te asteptam sa postezi mai des, baftă!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  Mike01Aex Sam Mai 05, 2018 3:34 am

Mâine avem ultima etapă din acest sezon rejucat. Personal, o cupă a României şi o clasare pe ultima treaptă a podiumului (implicit o calificare în Liga Campionilor) sunt performanţe cu mult peste obiectivele stabilite la începutul sezonului cheers
Acum vine şi partea mai puţin plăcută: sunt implicat indirect în lupta pentru titlu, luptă care îi are ca protagonişti pe Coolyman şi Ovidiu.
Chiar dacă în ultima perioadă am avut căteva ,,idei contradictorii" cu Coolyman, eu îi consider prieteni pe ambii manageri.  Cum la final va fi un singur câştigător, unul dintre cei doi sigur se va ,,supăra" pe mine. Doar atât pot spune, că voi juca la fel cum am jucat în toată această perioadă a mea din FA, indiferent de situaţia din clasament.
P.S. mă pun în locul lor şi trăiesc emoţia unui prim titlu (coolyman) sau unui titlu care apropie Interul de legendara BTA. Indiferent de ce se va întâmpla mâine, sper să fiu înţeles, într-o mică măsură de cei doi. Sad
Mike01Aex
Mike01Aex

Mesaje : 1408
Data de inscriere : 17/09/2012
Varsta : 47
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  Ovidiu1986 Sam Mai 05, 2018 9:59 pm

OMG ma uitam prin ligile 2 si am vazut ca am pierdut 15 echipe.Aiurea rau Mad .

Cat despre liga 1 99% din sanse le are Cooly ca depinde numai de el.Cred ca nu o sa fiunon la ora meciurilor asa ca succes tuturor.
Ovidiu1986
Ovidiu1986

Mesaje : 976
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  rd210275 Dum Mai 06, 2018 10:43 am

Sibiu campion, eu ma duc in II
Felicitari pentru jocurile din ultima etapa
1. Inter Sibiu 13 4 1 52 20 43 WWWDW 77.4 91-56-66 1782 Ovidiu1986
2. F.C. Dinamo Suceava 13 2 3 43 22 41 LWWDW 67.6 80-48-57 1425 Coolyman
3. Sport Club Zulmde 10 5 3 35 21 35 WWWLW 67.7 75-52-59 1708 Mike01Alex
4. FC Arges Pitesti 8 4 6 36 24 28 LWLDL 60.8 53-48-69 1249 METALL
5. Los Magnificos 7 5 6 41 31 26 LWWDL 72.2 73-83-44 1483 Sebok Robert
6. Olimpia Bocsig 7 3 8 27 31 24 WLWWD 56.6 45-60-53 987 Voda
7. Lupii Negri Galsa 6 5 7 27 27 23 WLLDW 64.9 61-48-72 1039 rd210275
8. Rocar Bucuresti 4 3 11 19 44 15 LLLWD 55.4 48-67-40 751 Mishu
9. CSMS Iasi 3 4 11 23 44 13 WLLDL 63.8 54-71-54 735 SparT
10. Victoria Tandarei 0 3 15 11 50 3 LLLLL 59.3 65-47-52 635 canavarro

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Dum Mai 06, 2018 10:50 am

Felicitări Ovidiu, felicitari tuturor. Am o parere de rau, am condus campinatul aproqpe tot sezonul, dar era greu sa bat la Mike, dar nu aici am pierdut titlul. O alta parere de rau e retrogradare lui Radu, dar asa cum i-am spus si intr-un mesaj privat, va veni mai puternic din 2. Bafta!
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  rd210275 Dum Mai 06, 2018 11:01 am

Vreau sa remeacr ca toate cele 10 echipe, poate cu exceptia Tandareiului, au demonstrat ca nu sunt degeaba in Liga I. Inclusiv Iasiul si Rocarul, viitoarele mele colege de Liga II
Ne vedem in Cupa, that's a promise. Si cum Spune Arnold, ail bi bac.

_________________
Free Gigi... for good
Radu D. - Manager Lupii Negri Galsa
Team ID 37701
rd210275
rd210275
Admin

Mesaje : 4402
Data de inscriere : 09/09/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

https://faro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re...

Mesaj  Coolyman Dum Mai 06, 2018 11:04 am

rd210275 a scris:Vreau sa remeacr ca toate cele 10 echipe, poate cu exceptia Tandareiului, au demonstrat ca nu sunt degeaba in Liga I. Inclusiv Iasiul si Rocarul, viitoarele mele colege de Liga II
Ne vedem in Cupa, that's a promise. Si cum Spune Arnold, ail bi bac.

La ce echipe vin acum o sa fie si mai greu, nu pot spune ca te astept ca nu am de unde sti unde voi fi peste doua sezoane.
Coolyman
Coolyman

Mesaje : 1240
Data de inscriere : 13/11/2012
Localizare : Suceava

Sus In jos

Liga 1 sezonul 38 reloaded - Pagina 3 Empty Re: Liga 1 sezonul 38 reloaded

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum